Močiutės ir seneliai niekada nemiršta, jie tiesiog tampa nematomi…

Verta paskaityti kiekvienam. Tai tiesiog nuostabu!

Močiutės ir seneliai vaidina didžiulį vaidmenį mūsų asmenybės vystymesi, mūsų augime, tame, kaip mes matome ir jaučiame. Vaikai, kurie bendravo su savo močiutėmis ir seneliais, turi sveikesnius santykius su suaugusiais, ir jie moka gerbti vyresnius.

Tai ypatingas ryšys, dėka kurio vaikai sužino apie meilę, pagarbą, prisirišimą. Be to, jie daug sužino apie senus gyvenimo pavyzdžius ir tai, kaip jų močiutė su seneliu bandė pastatyti savo ateitį.

Jūsų mirę seneliai ir močiutės kaip ir anksčiau yra ten, kur leido laiką su šeima. Tuo galbūt sunku patikėti, bet jie visada dalyvauja visose jūsų gyvenimo dalyse, gyvena jūsų širdyje ir nukreipia jus savo atmintimi.

Jūs galite juos jausti netgi negyvuose daiktuose, prie kurių jie lietėsi, pavyzdžiui, prie jų rūbų, drabužių arba rankų darbo kūrinių. Todėl saugokite tuos daiktus.

Jūsų seneliai ir močiutės nukreips jus ir padės likti pačiais savimi. Jie visada bus šalia jūsų, kad parodytų jums, kaip mėgautis kiekvienu jūsų gyvenimo momentu.

Jie niekada jūsų nenuvils. Jie dings, ir jūs negalėsite jų pamatyti, bet kada jūs mažiausiai to tikėsitės, jūs pajusite jų buvimą ir palaikymą. Pamąstymai apie močiutę ir senelį atneš teigiamas vibracijas jūsų kūnui ir gerus prisiminimus.

Jei jūsų močiutės ir seneliai dar gyvi, paskambinkite jiems!
Nesigėdinkite pasakyti kaip jūs juos mylite, juk gyvenimas toks trumpas!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page