Istorija, sujaudinusi visą Australiją: retriveris išgelbėjo koalos jauniklį

Praėjusią savaitę australai masiškai siuntė vieni kitiems vieną jautrią nuotrauką ir trumpą teksto fragmentą. Tūkstančiai pasidalijimų ir dar daugiau „laikų“ auksaspalvės retriverės Ašos iš Stratdaunio miestelio garbei, kuris šiaip jau nieko ir nepadarė. Ir tuo pačiu išgelbėjo koalos mažylio gyvybę!

Kaip pasakoja Keri MakKinon, Ašos šeimininkė, tą rytą vyras pakvietė ją pažvelgti į kai ką įdomaus. Moteris išėjo į verandą ir pamatė kaltą šuns žvilgsnį, kuris neryžtingai trypė vietoje ir tarsi norėjo paklausti „Ir ką man su tuo daryti?“ „Tai“ buvo mažas, lyg žaislinis, koalos jauniklis, kuris taip stipriai įsikibo į retriverio kailį, kad jį vos galėjo nuimti, kad parodytų veterinarui. Koala verkė ir spyrėsi, nenorėdama skirtis su savo gelbėtoju.

Greičiausiai, mano Keri MakKinon, mažylis iškrito iš medžio ir atsitiktinai atėjo prie jų namo. Naktį buvo šalnos iki 5 laipsnių, todėl koala instinktyviai ieškojo šilumos.

Geriausia vieta pasirodė šiltas Ašos, kuri ramiai miegojo savo būdelėje, šonas ir tankus kailis. Niekas nesupranta, kodėl ji leido koalai likti ir kam ją šildė, griežčiau tariant, šuo turėjo atlikti apsauginę funkciją – tai juk laukinis žvėris. Bet faktas lieka faktu, Aša išgelbėjo mažylę koalą, kuri neišvengiamai būtų nukentėjusi nuo šalčio.

Džoi, taip pavadino koalą, labai pasisekė su Aša, kuri tapo socialinių tinklų heroje. Nežinia, kokie instinktai suveikė šuniui, bet ji išgelbėjo mažylį. Dabar su juo viskas bus tvarkoje, bet šeimininkė būgštauja, kad Ašai gali atsirasti naujas įprotis – nešti namo kitus žvėrelius. Labai jau ji atjaučianti, kaip pasirodė.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page