Dvylikos persiškų kačių šeimininkė užpildė instagramą savo žavingų augintinių nuotraukomis.

12-os žavingų persiškų kačių šeimininkė iš Japonijos žinoma tik slapyvardžiu „12catslady“ išdidžiai rašo apie save kaip „kačių mamą, visą dieną besirūpinančią jomis“. Manote ji išprotėjusi? Bet jai visai nesvarbu, būtent apie tai ji parašė savo bloge: „ Aš laiminga, ir man visiškai tas pats, ką kiti galvoja apie mane“. Panašu, kad jos pasitikėjimo savimi ir mielų katyčių derinys tikrai veiksmingas, nes jos profilis instagramoje skaičiuoja virš 217 tūkstančių gerbėjų. Kviečiame ir jus pasižiūrėti į šią mielą šeimynėlę ir jos netipiškas fotografijas.

Kačių šeimininkė papasakojo, kad pirmoji jos namuose atsirado Juki, kurią jie rado viduryje kelio purviną ir sušalusią. Po to jie paėmė dar dvi persiškas kates. O iš kur kitos 9? Jos visos iš vienos vados!

Daugelį domina klausimas, kad iš tokio kiekio kačiukų moteris turės dar daugiau kačiukų, nežiūrint į tai, kad dauguma čia yra seserys ir broliai.

Moteris viską numatė. Visi jos augintiniai kastruoti ir sterilizuoti, todėl nėra jokios galimybės, kad kačiukų dar padaugės.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page