Pasivaikščiojimo metu vaikinas pamatė šunį, kuriam buvo būtina pagalba. Vaikinas ir nesitikėjo, kad viena iš jo išvykų pavirs gelbėjimo operacija…

Tomas dažnai išvažiuoja į laukines vietoves ir toli nuo žmonių ilsisi tarp medžių ir vešlios augmenijos. Vaikinas ir nesitikėjo, kad viena iš jo išvykų pavirs gelbėjimo operacija.

Kai jis su draugais ėjo takeliu, pašalyje pastebėjo krustelėjimą. Po kelių sekundžių visi atkreipė dėmesį, kaip iš žolės išlindo didelis šuo. Jis buvo labai liesas ir elgėsi baimingai, o dar pasirodė, kad yra ir mažų šuniukų. Panašu, kad gyvūną išvežė į šią atokią vietą ir išmetė likimo valiai.

Iš pradžių kalė elgėsi atsargiai ir nenorėjo eiti prie vaikinų. Tačiau vėliau ji pasitikėjo nepažįstamaisiais ir leido paimti savo šuniukus į rankas. Tomui pagailo mamytės su vaikais ir jis nusprendė pasiimti juos su savimi.

Kai jaunuolis parsivežė šunų šeimyną namo, pirmiausia visiems įrengė jaukų kampelį. Jis patiesė kilimėlius ir paguldė ant jų tris mažylius, o mama prigulė šalia.

Tomas augintinę pavadino Rubi ir ėmė rūpintis ja bei šuniukais. Po kurio laiko kalė priprato prie Tomo ir pradėjo rodyti jam savo meilę. Ji pasirodė besanti gera ir švelni keturkojė draugė, o dar ir labai žaisminga.

Vėliau šuniukai paaugo ir Tomas ėmė ieškoti jiems naujų šeimininkų.

Pilkąjį Džeksą pasiėmė šeima iš kaimyninio miesto, rusvai balta Kirbi patiko vienai mielai merginai, o rudis berniukas Tito liko gyventi pas kaimynus. O Rubi tapo pilnateise Tomo, pamilusio ją visa širdimi, šeimos nare.

You cannot copy content of this page