Ne pagal metus protingai mergaitei Tesei pavyko išgelbėti broliuką nuo neišgydomos ligos

Jei jūs manote, kas pasisakymai apie gyvenimo vertingumą – tai sėkmingų žmonių, mokančių tik kalbėti, tušti žodžiai, tai visai netiesa. Dabar jūs tuo įsitikinsite.

Ne pagal metus protingai mergaitei Tesei pavyko išgelbėti broliuką nuo neišgydomos ligos.

Kartą mažylė išgirdo tėvų pokalbį apie tai, kad jie niekaip negali rasti pinigų savo mažojo sūnelio gydymui. Jo vienintelė galimybė išgyventi – buvo operacija. Reikia tikėtis tik stebuklo – pasakė mama.

Ilgai negalvojusi, Tesė nubėgo į savo kambarį, palindo po lova ir iš ten ištraukė dėžutę su visomis savo santaupomis. Mergytė su visa dėžute išbėgo iš namų ir nuėjo į artimiausią vaistinę.

Atėjusi į vaistinę, ji pamatė, kad vaistininkas kalbasi su labai solidžiu ponu, dalykiniu kostiumu. Mergytė negalėjo ilgai laukti ir visaip bandė patraukti vaistininko dėmesį. Pastarasis neišlaikė, nutraukė pokalbį, ir priėjęs prie mergaitės, paklausė, ko jai reikia…

Mažylė iškart ėmė pasakoti, kad jos broliukui skubiai reikalinga pagalba, kitaip bus per vėlu. Tėvai pasakė, kad išgelbėti jį gali tik stebuklas. Štai jiir nusprendė nupirkti vaistinėje tą stebuklą.

Toliau Tesė papasakojo apie tai, kad broliuko galvoje kažkas auga ir jei jo nepašalinti, tai broliukas mirs. Ji ėmė siūlyti pinigus, kad tik išgelbėtų jį.

Farmacininko brolis, tas pats ponas dalykiniu kostiumu, išklausė mergytės, priėjo prie jos ir pasakė, kad gali padėti, ir paklausė, ko būtent reikia jos broliui.

Tesė pasakojo, kad broliui reikia operacijos, kad be jos jis greit mirs. Ji išėmė iš dėžutės dolerį ir vienuolika centų, ištiesė vyrui, sakydama, kad ji duos dar, kad tik išgelbėtų jos broliuką.

Pasirodė, kad vaistininko brolis – vienas iš žymiausių šalyje neurochirurgų – Karltonas Armstrongas. Jis ir atliko operaciją, išgelbėjusią berniukui gyvybę.

Pats gydytojas buvo priblokštas mažosios mergytės ryžto. Tai ir pasitarnavo motyvacija Karltonui, atlikti operaciją visiškai nemokamai.

Netikite stebuklais? Tada prisiminkite: stebuklai ne aplink mus, omūsų viduje!

You cannot copy content of this page