57-erių moteris pirmąkart tapo mama. Kaip susiklostė jos gyvenimas po 16 metų?

2004 metais Aleta Sent-Džeims tapo vyriausia JAV mama. Tuo metu jai buvo 57 m. Moteris sako, kad niekada nekreipė dėmesio į skaičius pase, visada jautėsi jauna, be to, buvo labai užsiėmusi savo karjera. Ji buvo aktorė, vaidino teatre. Gausybė gerbėjų, koncertai ir gastrolės tuo metu buvo jos gyvenimo būdas. Tada Aleta manė, kad dar spės tapti motina ir sukurti šeimą.

Kai ji visgi nusprendė tapti motina, jai buvo jau 57. Natūraliu būdu jai nepavyko ir ji ryžosi IVF procedūrai. Po kurio laiko moteriai gimė dvyniai – berniukas ir mergaitė.

Žinoma, iš pradžių Aletą atkalbinėjo nuo tokio žingsnio, juk jai jau virš 50. Tačiau ji nieko neklausė, jautėsi gerai, energijos buvo pakankamai, ji viską sugebės!

Praėjo jau 16 metų.

Aleta taip ir neištekėjo, todėl vaikus augino viena. Buvo metas, kai nepakako pinigų, tačiau ji nesiruošė eiti į pensiją ir daug dirbo.

Dabar moteriai jau 72 metai ir ji atrodo puikiai. Ir sako, kad jėgų bei energijos pakaks dar ilgam. Iš visų jėgų ji stengiasi būti gera motina savo vaikams ir retai jiems kažko neleidžia.

Kai vaikai baigs koledžą, Sent-Džeims bus beveik 80. Tačiau jai tai tik skaičius. Kaip sako pati Aleta, 70 – tai nauji 50. Ir žiūrint į ją, neįmanoma nesutikti.

You cannot copy content of this page