Grąžink dovanas! Italų princas nori atsiteisti iš baltarusės mylimosios brangias dovanas

51 metų italų aristokratas Džakomo Bonano di Linguaglosa nusiteikęs teistis su 35 metų Baltarusijos gyventoja Tatjana Jaščenko.

Esą, gražuolė viliojo iš pasiturinčio gerbėjo brangiai kainuojančias dovanas, naudodamasi jo „psichologiniu trapumu“. Tiksliai žinoma, kad dosnus kunigaikštis dėl mylimosios išleido šimtus tūkstančių eurų. Kai kurie šaltiniai tvirtina, kad suma, kurią vyriškis išleido materialiems dėmesio ženklams savo mylimajai, jau viršijo milijoną.

Suprantama, kad milijonieriaus poelgis mažai kam pasirodys vertas pagarbos. Tačiau Džakomo pasiruošęs kovoti iki paskutinio cento, juk prabangių dovanų, pasirodo, dovanoti nenorėjo. Kalbame apie Mersedesą, brangius papuošalus, dalį viešbučio, grynuosius ir daug kito. Finansinė turtingojo princo padėtis neskelbiama.

Ieškinyje Džakomo tvirtina, kad sunkiai pergyveno dėl skyrybų ir tiesiog negalėjo priimti protingų sprendimų, kuo ir pasinaudojo pilietė Jaščenko.

Ironiška, kad Tatjana irgi pasirodė „ne dovanėlė“. Anksčiau už jaunikį ji suskubo į teismą, kad pasiskųstų persekiojimu iš jo pusės.

Ji kreipėsi į psichiatrą, išliejo specialistui sielą ir pageidavo, kad šis pagrįstų jos skundus. Tik štai ekspertas persimetė į kunigaikščio pusę ir pasiruošęs ginti jo poziciją. Tokie siužetai nesisapnavo net „Santa Barbaros“ scenaristams.

Nors teisėsauga ir tapo Tatjanos ir Džakomo santykių tarpininku, taško savo romane jie dėti nesiruošia. Miela porelė kaip niekur nieko kartu sutiko Kalėdas ir Naujuosius metus.

Sunku įsivaizduoti, kaip vystysis jų santykiai, jei Jaščenko visgi teks grąžinti visas dovanas. O kaip tada vėl priimti turtingo gerbėjo aukas? Ir kaip atlyginti keliones į kurortus, prabangias vakarienes ir kitus malonumus?

You cannot copy content of this page