5 įrodymų, kad gydytojams rojuje turėtų būti ypatinga vieta

Gydytojo kelias sunkus ir dygliuotas, juk jis reikalauja pastovaus mokymosi, naktinių budėjimų, sudėtingų situacijų sprendimo ir tiesiog moralinės jėgos. Turbūt kiekvieno gyvenime atsiras istorija apie gydytoją, kuris išgelbėjo artimą žmogų ar paprasčiausiai padėjo, kaip padeda kitiems kasdien.

Mes giliai dėkingi šiems neįtikėtiniems žmonėms, kurių profesija išties yra pašaukimas ir daugelį kurių norisi tvirtai apkabinti už jų sunkų darbą, o svarbiausia – neįkainojamą rezultatą.

1.Du chirurgai po sėkmingos galvos smegenų auglio pašalinimo operacijos, kuri truko 32 valandas.

2. Nuotraukoje daktaras Čen Lei, kuris geria gliukozę po sunkios dienos. Jis beveik nė karto neprisėdo per 24 valandas todėl, kad stebėjo organų, kuriuos paaukojo pacientas, miręs nuo netikėto kraujo išsiliejimo į smegenis, aktyvumą.

3. Ši nuotrauka daktaro, apkabinusio pacientę, kurios gyvybę jis išgelbėjo. Ji ką tik pasakė kalbą, padėkodama jam. Jo apkabinimas nusako visą jo meilę žmogaus gyvenimui.

4. Berniukui prasidėjo astmos priepuolis skrydžio iš Ispanijos į Niujorką metu. Vaistai liko bagaže. Gydytojas lėktuve pagamino inhaliatorių iš plastikinio butelio ir išgelbėjo vaikui gyvybę.

5. Šio gydytojo  vardas – Michailas Kolybelkinas. Ir daugiau nei 15 metų savo atostogų metu jis viso pasaulio vaikams nemokamai daro sudėtingas žandikaulio ir veido operacijas. Jo dėka vaikučiai gali šypsotis.

Galbūt ir jūs turite istoriją apie gerą daktarą, kuris padėjo jums ar jūsų artimiesiems?

You cannot copy content of this page