Mergina pagimdė vaiką – o praėjus 5 savaitėms po gimdymo sužinojo, kad vėl nėščia

Eliza ir Benas labai norėjo tapti tėvais. Su nekantrumu laukė savo pirmagimio atėjimo. Galvojo vaikui vardą, rinko lovelę, žaisliukus ir visa kita. O paskui atėjo laikas gimdyti.

Kai Čarli atėjo į pasaulį, jie buvo devintame danguje iš laimės. Jie parsivežė dukrą namo ir pradėjo naują savo gyvenimo skirsnį.
Tačiau netrukus po Čarli gimimo Eliza pajuto negalavimą. Ją pykino, ji visą laiką buvo silpna ir pavargusi. Moteris užsirašė pas gydytoją.

Po kelių klausimų ir testų gydytojai atliko Elizai ultragarso tyrimą. Tai, ką ji sužinojo, sukėlė jai šoką. Ji laukėsi dvynių! Ultragarsas parodė du mažylius jos pilve.

Kaip tai įmanoma?

Šis reiškinys žinomas kaip supervaisingumas arba dvigubas nėštumas. Jis sutinkamas retai ir įvyksta, jei moteriai nėštumo metu tęsiasi ovuliacija.

Eliza buvo labai laiminga. Ji nusprendė pasidalinti neįprasta savo gyvenimo istorija ir publikavo foto socialiniuose tinkluose.
Džekas ir Vulfas gimė po 9 mėnesių.

Čarli laiminga, kad tapo vyresniąja seserimi dviem mažiems berniukams. Ji juos dievina.
Dabar šeimoje jie penkiese. Eliza ir Benas nesitikėjo, kad taps 3 vaikų tėvais taip greitai. Tačiau jie vis tiek mano, kad tai – dangaus dovana.

You cannot copy content of this page