Prieš 6 metus Natalija ištekėjo už japono, o dabar jie augina gražią dukrelę

Natalija visada norėjo dirbti JAV, tam ji darė viską: uoliai mokėsi anglų kalbą, nuolat tobulino savo įgūdžius ir kad turėtų daugiau perspektyvų, ėmėsi mokytis kinų kalbos.

Tėvai negalėjo atsidžiaugti savo dukra, jie daug tikėjosi iš jos. Tačiau likimas viską sutvarkė savaip. Vienuose iš daugelio kursų mergina susipažino su japonu Keito.

Tarp jaunuolių užsimezgė draugystė, jie padėjo vienas kitam studijuoti kalbas. Keito su Natalija praktikavo anglų kalbą. Pora visą savo laiką leido kartu, juk Kinija – jiems svetima šalis. Greitai jų santykiai peraugo į kažką daugiau ir po kurio laiko jie nusprendė susituokti.

Pirmiausia įsimylėjėliai nuvyko į Japoniją supažindinti Natalijos su Keito tėvais. Ji paliko visas savo svajones apie karjerą JAV, pradėjo studijuoti naują kultūrą ir pratintis prie šios šalies mentaliteto.

Merginos tėvai buvo susikrimtę dėl tokio neapgalvoto savo dukters poelgio, bet priėmė jos pasirinkimą ir net stengiasi atvykti pas jaunuosius į svečius.

Nuo vestuvių praėjo jau 6 metai. Sutuoktiniai prisipažįsta, kad sunkumų buvo nemažai, kadangi santuoka mišri ir abu augo bei buvo auklėjami skirtingose sąlygose. Tačiau viskas įveikiama, jei yra meilė ir tarpusavio supratimas.

Natalija ir Keito daug išmoko vienas iš kito. O dabar jie jau yra mažos simpatiškos mergaitės Miki tėvai. Mažylės išvaizda neįprasta ir dėl to ji tapo tikra interneto žvaigžde.

You cannot copy content of this page