Paros meto magija – 10 paprastų mūsų protėvių taisyklių

Rytas.

1. Pradėkite rytą nuo tylos. Nepradėkite dialogo vos pabudę. „Nakties patirtis išaugs į ryto išmintį“ – taip teigia liaudies išmintis.

2. Atverkite langą, tegu patalpa prisipildo šviežio oro, tai pažadins ne tik protą, bet ir sielą.

3. Nuprauskite akis vėsiu vandeniu. Senoliai manė: „Apšlakstysi akis – ir akys ilgai bus jaunos, o protas aiškus“.

Diena.

4. Pakeliui į darbą ar svarbiais reikalais nesidairykite atgal. Laikydamiesi šios taisyklės, jūs išsaugosite jėgas reikalams, kuriuos pasiruošėte įgyvendinti.

5. Jei jūs jaučiate nesaugumą, būdami vietoje, kur daug žmonių, jaučiate diskomfortą ir pavojų, paimkite nedidelį popieriaus lapą, nupieškite jame apskritimą ir tašką apskritimo centre. Dabar įsivaizduokite, kad jūs – tai taškas, o apskritimas – tai jūsų apsauga. Išsaugokite šį popieriaus lapą, įsidėję jį į kišenę, kol nepaliksite pavojingos vietos.

Vakaras.

6. Grįžę namo po darbo būtinai pasveikinkite savo namus, pasakykite, kad jūs džiaugiatės grįžę namo. Vakaras susiklostys palankiai.

7. Vakare neužsiimkite generaliniu tvarkymusi ir neneškite šiukšlių, išnaudokite šį laiką atsipalaidavimui ir ramybei.

8. Po saulėlydžio ypatingai stenkitės išsaugoti taiką šeimoje. Barnis gali užsitęsti ir pereiti į naują dieną.

Naktis.

9. Prieš eidami miegoti uždekite žvakę ir žiūrėkite į liepsną porą minučių, įsivaizduokite, kad jūsų nerimas sudega ugnyje, tai atneš jums ramų miegą.

10. Jei blogas sapnas visgi jus aplankė, nusiprauskite vėsiu vandeniu ir ištarkite: „Sapnas baisus, tačiau Dievas maloningas. Kur naktis, ten ir sapnas“. Tada sapnas nepersikels į gyvenimą, o išeis kartu su naktimi.

You cannot copy content of this page