7 priežastys, kodėl jūsų šuo turi miegoti su jumis

Egzistuoja nuomonė, kad šunų negalima leisti į lovą. Daugelis mano, kad šuo nešvarus, ir laikyti jį lovoje tiesiog nehigieniška. Ir visiškai negerai žmogui. Žmonės metų metus laikosi tokios nuomonės.

Tačiau kas, jei mes pranešime jums, kad tai ne visiškai tiesa?

Yra objektyvūs privalumai žmogaus sveikatai, kuriuos suteikia šalia miegantis keturkojis draugas. Ir šuniui tai irgi labai gerai.
Taigi, šunų mylėtojai, jei jūs mėgstate prisiglausti prie savo šiltų ir pūkuotų numylėtinių, darykite tai ir toliau! Jūs geriau miegosite naktimis. O jei jūs gerai išsimiegojote, tai ir diena bus sėkminga.

1. Jie sukuria jums komfortą.
Šuns šiluma ir jo ritmingas kvėpavimas (o kartais ir užkrečiantis knarkimas!) neįtikėtinai ramina. Dėka jų jūs jaučiatės savo lovoje dar jaukiau.

2. Jie kovoja su jūsų nemiga.
Jų buvimas ramina, lengvina stresą, ir jūs jaučiatės saugūs. Taigi, jie paima iš jūsų tai, kas trukdo jums miegoti.

3. Prisiglausdami prie jų, jūs nuimate stresą ir nerimą.
Kaip parodė tyrimai, šuo geriausiai sugeba pašalinti stresą. Pozityvus jų požiūris į gyvenimą ir dėmesys savo šeimininkams suteikia pasitikėjimo!

4. Jie užtikrina šilumą.
Jaukiai susisukęs pataluose šuo primena mažą radiatorių. Žinoma, karštu vasaros metu tai nelabai gerai, bet šaltomis rudens ir žiemos naktimis – tai tiesiog pasaka.

5. Jie padeda kovoti su depresija.
Šunys atiduoda žmogui visą savo meilę. Depresijos būsenoje tai suvokti būna gana sunku. Tačiau šunys daro stebuklus tuo sunkiu žmogui metu.

6. Jie sukuria saugumo pojūtį.
Jūs žinote, kad jus visada stebi dvi įdėmios akys, kai jūs miegate. Pridėkite prie to puikią šuns klausą ir jo sugebėjimą užuosti nepažįstamuosius. Tai suteikia nusiraminimą ir paguodą.

7. Tai taip pat gerai jūsų šuniui.
Šuo myli jus labiau už viską pasaulyje. Todėl suteikite jam galimybę eilinį kartą prie jūsų prisiglausti. Juk jiems tampa taip pat komfortiška, kaip ir jums. O ramus miegas palankiai veikia visus.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page