Jaunikis sužinojo apie nuotakos neištikimybę ir per vestuves surengė jai „siurprizą“…

Tai buvo prabangios vestuvės – gražus apipavidalinimas, gerai organizuota ceremonija ir 300 svečių. Tačiau pasibaigus oficialiai daliai prasidėjo įdomiausia…

Jaunikis atsistojo ir kreipėsi į svečius iškilminga kalba. Jis padėkojo visiems susirinkusiems už tai, kad jie atvyko, pasakė ačiū tėvams ir žmonėms, kurie padėjo organizuoti iškilmes, dėkojo už dovanas ir malonius siurprizus.

Paskui jis pasakė, kad jis irgi turi visiems susirinkusiems mažą siurprizą. Apačioje, po kiekvienos kėdės sėdyne, buvo vokas. Jaunikis paprašė svečių atidaryti jį tiesiog dabar.

Visų vokų turinys pasirodė vienodas – viena vienintelė fotografija 8×10. Joje buvo atvaizduota nuotaka, apgaudinėjanti savo jaunikį su jo paties draugu ir vestuvių liudininku. Atsitiko taip, kad vaikinui seniai kilo įtarimų, ir likus porai savaičių iki vestuvių ceremonijos jis pasamdė privatų detektyvą, kad sudėliotų visus taškus ant „i“. Tokiu būdu šiuo momentu visi svečiai laikė rankose šio tyrimo rezultatus.

Jaunikis dar porą akimirkų stebėjo susirinkusiųjų reakciją, o paskui atsisuko į liudininką ir pasakė jam: „F@ck you“. Po to sviedė tą pačią frazę nuotaikai į veidą, pažiūrėjo į apstulbusius svečius ir išėjo su žodžiais: „Dabar aš dingstu iš čia“.
Artimiausiomis dienomis jis padavė skyryboms.

Šis vaikinas pasielgė gana neįprastai. Jis nekėlė skandalo iškart, o šaltakraujiškai ruošėsi kerštui pasiruošimo vestuvėms ir pačios ceremonijos metu. Jis nė karto savo elgesiu neišsidavė, kad žino apie neištikimybę.

Toks apskaičiuotas jaunikio žingsnis davė sekančius rezultatus: nuotakos tėvai išleido 35000 dolerių vestuvėms, o visi dalyvavę sužinojo apie tai, kas nutiko. Svarbiausia jaunikiui buvo tas faktas, kad jis parodė tikrąjį savo nuotakos ir liudininko veidą visiems draugams, šeimų nariams ir giminaičiams (tetos, dėdės ir t.t.).

Ši šokiruojanti istorija greitai pateko į vietinių laikraščių puslapius, o paskui apskriejo visą pasaulį. O kaip jūs manote, ar teisingai pasielgė šis vaikinas?

You cannot copy content of this page