Jei jūs nusprendėte palikti žilus plaukus, stilistai turi patarimų, kaip tai padaryti maksimaliai efektingai. Madingas dažymas žiliems plaukams – 2023

Žili plaukai – ne trūkumas, o amžiaus ypatybė. Jiems tiesiog reikalinga speciali priežiūra, skirta žiliems plaukams. Nebūtina jų slėpti. Jei jūs nusprendėte palikti žilus plaukus, stilistai turi patarimų, kaip tai padaryti maksimaliai efektingai.

Žili plaukai madingi

Žili plaukai liūdina tiek moteris, tiek vyrus. Tačiau neverta nusiminti. Dabar žili plaukai madingi. Daug jaunų merginų dažo plaukus spalva, panašia į žilą ir atrodo madingai.

Kaip kinta plaukų priežiūra pražilus

Atsižvelgiant į tai, kad žili plaukai būna sausesni, būtina juos drėkinti. Todėl reikia rinktis stipriai drėkinančias plaukų priežiūros priemones – šampūną, kondicionierių, kaukę ir formavimo priemones.

Norint gražaus šalto atspalvio, patariama naudoti pilkinančias priemones arba kitaip tonerius, kurios panaikins bet kokius geltonus atspalvius ir suteiks gražią žilą spalvą. Kitas puikus produktas, kurį galima naudoti žiliems plaukams – yra blizgesio suteikiančios priemonės, aliejukai.

Žili plaukai gelsta saulėje, todėl labai svarbu, kad jie būtų pridengti, kai būnate lauke. Beje, žili plaukai gali lengviau nudegti dėl savo tekstūros ir poringumo, todėl naudojant karštas priemones formavimui reikia būti itin atsargiems, kad nepažeistumėte gležnų plaukų.

Labai svarbu įsigyti geros kokybės plaukų priežiūros priemones su karščio apsauga. Karštis gali būti didžiausias žilų plaukų priešas, todėl reikia elgtis atsakingai.

Kai atsiranda žiluma, plaukai keičia ne tik spalvą, bet ir savybes

– Žilus plaukus sunkiau tvarkyti, kadangi jie tampa kietesni ir sausesni.
– Ploni žili plaukai atrodo dar plonesni, todėl juos verčiau dažyti.
– Žiliems plaukams yra specialių dažų ir dažymo technikų.

Druska su pipirais

Pati madingiausia žilų plaukų dažymo technika – druska su pipirais. Ją pamėgo ne tik moterys su natūraliu žilumu, bet ir visai jaunos merginos. Tai labai graži pelenų-pilka spalva, kuri pasiekiama specialiai meliruojant. Iš pradžių sruogos šviesinamos, paskui tonuojamos spalvos išlyginimui. Tokia technika netinka dažymui namų sąlygomis.

Žilų plaukų praturtinimas blondu

Kilnios holivudinės žilumos paslaptis – atskirų sruogų dažymas blond atspalviais. Technika vadinama kalifornietišku meliravimu ir taip pat reikalauja profesionalumo bei meistriškumo.

You cannot copy content of this page