Jei jūsų siekiai tyri, tai ne jūs prarandate žmones, o jie jus

Jūsų gyvenime bus žmonių, kurie mes jus, nepaisydami to, kad jūs įdėjote į juos visą savo sielą ir beveik viską padarėte dėl jų. Tokie žmonės nesugeba įvertinti jūsų pastangų. Kartais jiems netgi vienodai, kam jūs dėl jų ryžotės. Jie priklauso tiems, kurie linkę prarasti tai, kas neįprasčiausia savo gyvenime.

Tokiais momentais atrodo, kad jūs prarandate kažką iš principo, tačiau realybėje jūs gaunate šansą rasti kažką labiau vertą jūsų dėmesio ir pastangų.

Nors jūsų tikslai buvo tyri, ne jūsų jėgoms priversti žmogų pažiūrėti į situaciją jūsų akimis. Bet jūs galite jį paleisti ir gyventi toliau. Bėgant laikui jūs rasite tą, kuris vertins viską, ką jūs darote, o žaizdos, paliktos kitų žmonių, jau nebus tokios skausmingos.

Niekas neturi teisių į jus ir jūsų gyvenimą. Jūs vienintelis, kuris gali priimti sprendimus už save, o tie, kurie nori jus valdyti, nenusipelno būti tarp jūsų artimųjų. Jūs pastoviai darėte kitiems viską, kas įmanoma, ir tie, kurie atsisako padaryti jums tokią pat paslaugą, neprivalo jums vadovauti.

Nustokite gyventi dėl kitų žmonių, pradėkite gyventi sau.

Tie, kurie mato jus tokį, koks jūs esate ir vertina viską, ką jūs jiems darote, būtinai pasirūpins, kad jūs pajustumėte jų meilę ir palaikymą. Jie primins jūsų reikšmingumą ir įsitikins, kad jūs galėtumėte judėti toliau teisinga kryptimi. Šie žmonės nevers atlikti nemalonių dalykų ir neužkraus ant jūsų pečių nepakeliamos naštos.

O tie, kurie jus paliko, vieną gražią dieną supras, kaip puiku buvo šalia jūsų. Jie net gali pabandyti sugrįžti. Tačiau jie pavėlavo. Jūs jau radote teisingus žmones, kurie jums duota tiek pat, kiek jūs jiems. Jūsų maldaus antro šanso, bet veltui.

Vieną gražią dieną jie supras, kad prarado dėl savo bjauraus elgesio su jumis, ir tai grauš juos iš vidaus. O jūs kaip ir anksčiau liksite ypatinga siela, kuri daro viską tiems, kuriuos myli.

Jūsų siela verta to, kad žmonės laikytųsi arčiau jūsų, tačiau prisileisti verta tik tuos, kurie nusipelno jūsų rūpesčio.

You cannot copy content of this page