Makiažas „strėlytės“: kaip pasirinkti tas, kurios tiks būtent jums?

Strėlytės – labiausiai paplitęs akių makiažas, kurį galima naudoti nepriklausomai nuo bruožų ir tipažo ypatybių.

Svarbiausia pasirinkti teisingą strėlytę ir kruopščiai ją nupiešti. O pasirinkimas priklauso nuo to, kokios pas jus akys.

1. Migdolo formos

Migdolo formos akys atrodo labai patraukliai, jos laikomos gražiomis ir efektingomis. Strėlyčių uždavinys šiuo atveju – pabrėžti akių grožį. Rinkitės klasikines, saikingo pločio strėlytes. Jos turi būti plonos pačioje pradžioje, palaipsniui platėdamos. Kas liečia uodegėlę, čia galima eksperimentuoti, tiks ir ilga, ir trumpa, plonytė, platesnė.

2. Didelės apvalios

Šis akių pjūvis irgi labai išraiškingas ir jam nereikia ypatingos korekcijos. Strėlyčių uždavinys – neapsunkinti akių, todėl rinkitės strėlytes pagal kontūrą, užaštrintas išoriniame kampe ir ištemptas vidiniame. Akys vizualiai bus proporcingesnės.

3. Mažos

Atsisakykite plačių strėlyčių, jos vizualiai dar labiau sumažins akis. Rinkitės plonas strėlytes per blakstienų augimo liniją. Juodas pieštukas šiems tikslams tiks blogai, optimalus variantas – rudas. Atsisakykite apatinio voko pravedimo, kitaip akys visiškai pasimes.

4. Su nusvirusiu voku

Daugelis moterų atsisako strėlyčių esant tokiai problemai ir visiškai be reikalo. Strėlytės turi būti nesiauros, idealiai ištušuotos iki raukšlės. Vizualiai akys atrodys didesnės ir vokas pakils. Jokiu būdu nenukreipkite kampučių žemyn ir nepalikite tiesių. Jie turi truputį kilti į viršų.

5. Arti viena kitos


Jei atstumas tarp akių mažesnis už jų plotį, akys yra arti viena kitos, tai reikia pakoreguoti. Reikia pasinaudoti makiažu kad žvilgsnis taptų atviresnis. Nepradėkite strėlytės per arti vidinio kampučio, geriau pradėti nuo vidurio. Uodegą išveskite už voko ribų ir į viršų. Vidinius kampučius pašviesinkite.

6. Toli viena nuo kitos

Kai situacija atvirkštinė, uždavinys irgi keliamas priešingas. Kad veidas būtų harmoningesnis pagal proporcijas, nepieškite uodegos, tuo labiau ilgos. Pradėkite strėlytę kaip galima arčiau vidinio kampo. Apatinį voką irgi verta pravesti, bet ne nuo pradžios, o nuo vidurio.
Dabar jūs žinote, kokios strėlytės tiks jums ir vizualiai pakoreguos akis, žvilgsnį.

You cannot copy content of this page