Trumpi kirpimai tiesiems plaukams – 20 neįtikėtinų įvaizdžių

Didžiausias tiesių plaukų privalumas – tai minimali jų priežiūra. Iš ryto net nedarant šukuosenos jie atrodys natūraliai ir patraukliai.

Toms, kurių plaukai garbanoti ar banguoti, reikia kruopščios priežiūros. Būtent todėl dauguma moterų renkasi tiesinti plaukus. Jei jūsų plaukai tiesūs ir jūs norite patrumpinti jų ilgį, yra keli puikūs šukuosenų variantai, kurie jums padės.

Universaliausia visų laikų klasikinė šukuosena – tai trumpas bobas. Trumpas bobas – elegantiškas kirpimas, kuris dailiai įrėmina jūsų veidą ir pabrėžia veido bruožus. Šis kirpimas niekada neišeis iš mados ir moterys visada galės išbandyti šį kirpimą ant savęs, nepaisant madingų tendencijų.

Dar vienas kirpimas, kuris gerai dera su trumpais plaukais – tai bobo kirpimas. Jis ne tik prabangiai atrodo, bet ir suteikia neįtikėtiną apimtį ir plaukų lengvumą. Jūs galite pasirinkti bet kokią plaukų spalvą pagal pageidavimą ir neabejotinai atrodysite puikiai.

Bobo kirpimas su šviesia plaukų spalva – dar vienas klasikinis variantas, kurį jūs galite apgalvoti. Šviesi spalva, kaip žinia, visada pabrėžia moters grožį ir eleganciją, o suderinus ją su bobo kirpimu jūs atrodysite nepakartojamai.

Jūs galite rinktis bet kokį plaukų atspalvį, nuo tamsaus iki ryškaus – su šiuo kirpimu jie neginčijamai atrodys sėkmingai.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

You cannot copy content of this page