Stilingi ir laisvi ispanės Karmen Gimeno deriniai, kurie įkvėps jus pakeisti įvaizdį

Siūlome jums pasigrožėti spalvingais 50-metės mados mylėtojos iš Ispanijos apdarais.

Mūsų herojė pirmenybę teikia patogiai avalynei. Pažvelkite, kaip gerai plokščiapadės basutės dera su midi suknele. Kad paženklintume liemens liniją, ją galime pabrėžti diržu iš pagrindinio audinio arba plačiu madingu diržu.

Šviesių tonų apdaras puikiai pagyvina moters išvaizdą, suteikia gražų atspalvį odai. Šiaudiniai aksesuarai ir virvelių sandalai kuria tikrai vasarišką nuotaiką!

Tandeme „marškiniai + sijonas“ apatinė derinio dalis gali būti ne vienspalvė, o raštuota. Blogerė geltonus marškinius užkišo už margo sijono juosmens. Avalynė harmoningai dera su aksesuarų spalva.

Marškinių kirpimo suknelė puikiai įsilieja į daugiasluoksnį derinį. Tam pakanka suderinti suknelę su džinsais, sandalais plokščiu padu, talpia rankine.

Šiltam orui tinka natūralūs audiniai. Tai gali būti medvilnė, linas, šilkas, viskozė. Taip, medvilninė suknelė leidžia odai „kvėpuoti“, o megzta rankinė ir patogi avalynė prideda ansambliui praktiškumo.

Ispanės garderobe daug margų suknelių. Kasdienį įvaizdį moteris užbaigia kedais. Taip atrodant galima pasivaikščioti vakarine krantine ar po parduotuves, pasėdėti su draugėmis kavinėje.

Ilga suknelė – moteriškumo, rafinuotumo įsikūnijimas! Rausvi ir geltoni atspalviai pasižymi jauninančiomis savybėmis, kuo aktyviai naudojasi 50+ madistė. Taliją pabrėžia diržas, priartindamas siluetą prie pageidaujamo „smėlio laikrodžio“.

Tamsiai mėlynus džinsus blogerė lengvai pagyvino dryžuotais marškinėliais ir vasariniu salotinio atspalvio šaliu. Gavosi stilingas ir įsimintinas apdaras be nereikalingų detalių!

Laisvi marškiniai + sarafanas – duetas, kuris pabrėžia stilių ir individualumą. Jei pasirinkote raštuotą sarafaną, likusieji derinio elementai turi būti vienspalviai.

You cannot copy content of this page