Nosies lupu rauksliu ir skruostu zonos jauninimas. Pratimas “Drobe”

Veido gimnastika žinoma visame pasaulyje kaip veido patempimo, plastinių operacijų ir įvairių senėjimo lėtinimo programų alternatyva. Be to, tai puikus būdas ilgam išsaugoti odos stangrumą veido raumenų treniruočių pagalba.

Pratimas „Drobė“

1. Truputį praverti burną, komfortiškai, kad nesuformuotumėte įlaužimų. Pirštais patikrinti prieausinės įdubos susiformavimą iškart už ausų spenelių (galima to ir nedaryti, tiesiog rekomenduoju). Lūpos – laisvai.

2. Pridėkite pirštus prie nosies šonų ir patiesinkite raumenį po pirštais. Lengvai lengvai patempkite jį aukštyn-žemyn, truputį ištempkite. Nestipriai, tiesiog pajuskite, kaip raumuo išsitiesė visu ilgiu.

3. Paskui taip pat lengvomis tempiamomis pastangomis patampykite skruostų obuoliukus kairėn-dešinėn plačiai. Tempimas turi būti nestiprus ir nekelti diskomforto. Pagal pojūčius – atvirkščiai, lyg raumenys po oda išsitiesė ir įsitempė. Neištampykite. Tik įtempkite. Pajutote, kaip įsitempė oda ir raumenys – paleiskite.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page