Močiutės gerovės paslaptys. Ir tikrai veikia! 7 pinigų ritualai kiekvienai dienai, kurie atneš priteklių į jūsų gyvenimą

Močiutės gerovės paslaptys. Ir tikrai veikia!

Pinigų per daug nebūna, todėl mes stengiamės prišaukti juos į savo gyvenimą visais įmanomais būdais. Yra daug ritualų ir prietarų, susijusių su materialine gerove. Štai nusprendžiau pasidalyti su jumis 7 paslaptimis, kurios atneš į jūsų gyvenimą didelį pelną. Pabandykite atlikti šiuos ritualus savaitės bėgyje, ir rezultato nereikės ilgai laukti.

Jei pirmadienis išpuolė 13 dieną, tai 13 val 13 min sėdėdami už stalo atskaičiuokite 13 monetų. Po to perskaičiuokite jas 13 kartų ir vienos valandos bėgyje išleiskite.

Antradienis
Jei rasite seną pajuodusią ar subraižytą monetą, tai paslėpkite ją piniginėje. Kuo stambesnės kupiūros bus šalia tos monetos, tuo didesnis pelnas jūsų laukia.

Trečiadienis
Iškeiskite 1 eurą smulkiomis monetomis ir išdalinkite elgetaujantiems vyrams, tai išgelbės jus nuo asmeninių nesėkmių ir finansinių nemalonumų.

Ketvirtadienis
Prieš išeidami ketvirtadienį iš namų, tarp delnų suspauskite sulenktą kupiūrą ir pridėkite ją prie „trečios akies“- taško tarp antakių. Paprašykite pas pinigus pagalbos ir apsaugos.

Penktadienis
Ant plonos popieriaus juostelės parašykite žodžius: „Pinigai teka sraunia upe, tik pas mane. Turtą dedu į kišenę. Raktas užraktas. Kaip pasakyta, taip išsipildys.“Popierėlį įsiūkite drabužio klostėje ar paslėpkite piniginėje.

Šeštadienis
Įdėkite į maišelį žirnį ir monetą. Paslėpkite virtuvėje tokioje vietoje, kur niekas nematytų. Kai naminukas ras žirnį ir monetą, jūsų namai prisipildys pinigėlių.

Sekmadienis
Paimkite dubenėlį ir įberkite į jį druskos, tai darydami sakykite: „Kol druska sūri, man bėda nebaisi, biednyste išeik, dabar ir visiems laikams!“Padėkite piniginę ant druskos, o rytą paslėpkite ją rankinėje.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page