Vidutinio ilgio kirpimai be kirpčių 2022: šviežios ir madingos idėjos

Trumpi kirpimai – ta nepriekaištinga ir stilinga tendencija, tačiau kai kurios damos mėgsta ilgesnius kirpimus.

2022 metais atsirado labai daug madingų naujovių, kurios leidžia sukurti gražų ir originalų įvaizdį. Taipogi išlieka tendencingi įprasti klasikiniai vidutinio ilgio kirpimai be kirpčių. Su tokia šukuosena dama atrodo visada gaiviai ir madingai.

Ilgintas bobas be kirpčių

Klasikinis bobas pagarboje, tačiau vidutinio ilgio kirpimų mėgėjoms labiau tiks ilginti šukuosenos variantai ir be kirpčių. Tokia forma garantuoja, kad jūs atrodysite užburiančiai ir prabangiai, o jūsų plaukai vėl įgaus apimtį ir oro lengvumą.

Vidutinė kaskada be kirpčių

Kaskada – tai supermadingas ir visada paklausus kirpimas, kurį galima atlikti bet kokio ilgio plaukams. Efektingiau kaskada atrodo vidutinėms sruogoms. Taip jūs galėsite ženkliai padidinti net pačių ploniausių plaukų apimtį. Taipogi kaskada be kirpčių žymi tuo, kad su ja lengva daryti pačius įvairiausius sušukavimus.

Laipteliai vidutiniams plaukams be kirpčių

Paprasti, tačiau neprarandantys aktualumo laipteliai be kirpčių lengvai atnaujins damos išvaizdą ir nubrauks keletą metų. Svarbiausia darant laiptelius padaryti gražų perėjimą nuo pačių ilgiausių plaukų iki trumpiausių, kas rezultate leidžia plaukams įrėminti damos veidą ir paslėpti trūkumus.

Maletas be kirpčių vidutiniam ilgiui

Neordinarus ir ryškus maleto kirpimas vidutiniams plaukams – tai ne naujovė, o seniai pamirštas kirpimas, kuriam davė dar vieną šansą. Svarbiausia ypatybė – tai ilgos sruogos pakaušio dalyje ir labai trumpos prie smilkinių. Kardinalūs prieštaravimai kuria labai įdomų damos įvaizdį. Stilistai vadina šukuoseną pagrindine 2022 metų tendencija.

Flipas – madinga naujovė vidutiniams plaukams be kirpčių

Įdomiausia naujovė vidutiniams kirpimams be kirpčių – tai flipas. Jis atėjo iš 60-ųjų ir jam vėl suteikė galimybę tapti labai populiariu. Šį kirpimą jau išbandė J Lo, Cardi B ir Kim Kardashian. Flipas puikiai tinka ploniems ir gyvybingumą praradusiems plaukams, kirpimas lengvai juos atnaujins ir suteiks didesnę apimtį.

Vidutiniai kirpimai be kirpčių tinka toms damoms, kurios nemėgsta per trumpų šukuosenų. Pateikti variantai tapo pagrindiniu šių metų hitu, leidžiančiu mados gerbėjos sukurti tendencingą įvaizdį.

You cannot copy content of this page