Mada 50+ damoms: raštai, kurie prideda grakštumo ir jaunina

Teisingai parinktas ornamentas – jūsų jaunystės ir grožio paslaptis! Tarp „jauninančių“ raštų mes neišvysime pernelyg ekstravagantiškų, kontrastingų variantų. 50+ moterims verta atkreipti dėmesį į stilingą geometriją, floristinius ir animalistinius motyvus. Yra iš ko rinktis!

Geometrija
Iš geometrinių raštų pirmą vietą užima langeliai. Jie ne tik gražiai atrodo ant švarkų, palaidinių, suknelių, kelnių, viršutinių drabužių ir aksesuarų, bet ir puikiai jaunina brandų įvaizdį.

Kad nepažeistumėte figūros proporcijų, verta rinktis vidutinio dydžio langelius.

Ne blogiau moteriai „virš 50“ tiks drabužiai su rombo piešiniu. Venkite stipraus spalvinio kontrasto, idealiai tiks ramių ir prislopintų tonų apdaras.

Esant pageidavimui, galima sujungti du geometrinius paveikslėlius viename derinyje.

Jūrinė tematika
Jūriniai ornamentai vėl šturmuoja moterų garderobus. Šiuolaikinės 50+ moterys įtraukia jūrinio stiliaus rūbus į kasdienius derinius, laisvesnius dalykinius ir vakarinius ansamblius.

Čia svarbu atminti, kad plačios horizontalios linijos vizualiai platina moters siluetą, o plonos juostelės veikia priešingai – lieknina.

Gyvatės raštas
Čia ne viskas taip vienareikšmiška, juk gyvūnų raštai labai kontrastingi, pavyzdžiui, leopardo, galintys pasendinti moters išvaizdą keleriais metais. Gyvatės raštas, priešingai, priskiriamas prie „ jauninančių“. Su juo gaunami stilingi ir nebanalūs pavasario deriniai.

Gyvatės raštas puikiai dera su palaidinėmis, sijonais, suknelėmis ir kitais baziniais garderobo drabužiais. Gaminio spalvą rinkitės priklausomai nuo individualaus skonio.

Smulkūs žirniukai
Jei gyvatės raštas skirtas tikroms mėgėjoms, tai rūbai su žirniukais gana nereiklūs ir tinka visoms moterims be išimties. Rinkitės smulkų piešinį (bet ne taškelius). Suknelė ar palaidinė su žirniukais įvaizdžiui suteikia mergaitiško žaismingumo, lengvumo ir laisvumo.

Gėlių raštas
Floristiniai vienos ar kitos variacijos ornamentai visada buvo neatsiejama mados industrijos dalis. Gėlėti šviesių tonų drabužiai pasižymi išreikštu anti-age efektu.

Svarbiausia – nesuklysti dėl piešinio dydžio, stambios gėlės kontrastingame fone – nesėkmingas spendimas brandžiai ledi. Smulkus raštas suteikia vizualinio lieknumo, jaunina įvaizdį.

You cannot copy content of this page