5 atvejai, kai paprasta striukė suteikia moteriai virš 50 prabangų įvaizdį

Rinktis drabužius vyresnio amžiaus moterims, kurios nenori paversti savo stiliaus absoliučiai močiutišku, būna sunku. Ypač jei kalbame apie viršutinius drabužius. Mes surinkome aktualiausią striukių, kurios gali padaryti moters įvaizdį tikrai prabangų, rinkinį.

Stilinga avalynė

Moterims virš 60 geriau rinktis minimalistinę avalynę, nepritraukiančią nereikalingo dėmesio kojoms. Tiks pusbačiai. Žema avalynė daro koją plonesne ir ilgesne. Svarbiausia, kad jie turėtų stilingą dizainą, atitinkantį šiuolaikinės mados tendencijas.

Akcentas – papuošalai


Stambūs papuošalai gerai atrodys rudens-žiemos sezonu. Jie atkreips dėmesį į veidą ir pabrėš kaklą. Svarbiausia, kad aksesuarų nebūtų per daug. Jų perteklius gali padaryti apdarą neskoningu.

Tačiau būtina rinktis papuošalus pagal striukės toną. Pasirinkite tam tikrą spalvos kodą ir rinkitės visus dekoratyvinius elementus atsižvelgiant į jį. Taip papuošalai bus naudojami ne tik vieną sezoną per metus.

Ryški rankinė


Egzistuoja stereotipas, kad žiemą reikia nešioti tamsias rankines. Tačiau pastarųjų mados mėnesių tendencijos sako, kad jo reikia atsisakyti. Rankinės iš sodrių spalvų medžiagų puikiai atrodys su didelės apimties striukėmis, skirtomis šaltiems periodams.

Diržas


Šiltos striukės dažnai turi labai didelę apimtį. O beformiškumas pabrėžia amžių, ko 60-mečiams modeliams visiškai nereikia. Todėl striukes reikia rinktis su išryškinta talija, tai suteikia figūrai moteriškumo.

Brangi faktūra


Didžioji dalis žieminių striukių kuriama iš poliesterio ir kitų dirbtinių medžiagų. Tačiau žiemą galima paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, vyresnio amžiaus moterims tinka vilnos paltai. Įdomu paeksperimentuoti ir su aksomu. Jis šį sezoną maksimaliai patrauklus tarp visų amžiaus grupių.

You cannot copy content of this page