Vos vienas sijonas ir 9 deriniai visiems gyvenimo atvejams 50+ moterims

Norite visada būti gerai apsirengusios ir kad deriniai nesikartotų? Tada įsiminkite taisyklę: viršutinės ansamblių dalies elementų turi būti mažiausiai 3 kartus daugiau nei apačios elementų.

Jei jūs turėsite 1 palaidinę ir 9 skirtingus sijonus, aplinkiniams susidarys nuomonė, kad jūs visąlaik nešiojate tą patį.
Žemiau mes pateikėme derinių su juodu odiniu midi ilgio sijonu pavyzdžių. Tai labai aktualus drabužių variantas, todėl deriniai atrodys šiuolaikiškai.

Derinių pavyzdžiai

– Pirmame pavyzdyje prie sijono parinko šilkinę palaidinę su smulkiu animalistinio stiliaus raštu. Toks raštas išlieka madingas, be to, šiame pavyzdyje paveikslėlis parinktas gana santūrus.

– Dar vienas derinio variantas, kuriame yra odinis sijonas ir leopardo rašto palaidinė. Palaidinė pasiūta pagal figūrą, ji liemenuota su truputį platėjančia apačia. Derinį papildo juodi auliniai ir juoda rankinė.

– Šiame derinyje prie juodo odinio sijono parinko juodai baltą palaidinę su neįprastu raštu. Modelis priglundantis, pabrėžia krūtinę ir liemenį.

– Vėsiam orui derinį verta papildyti šilta striuke. Komplekto sukūrimui panaudota laisva kreminio atspalvio palaidinė, užkišta už sijono juosmens. O taip pat juoda dygsniuota striukė šiek tiek žemiau liemens linijos.

– Šiame pavyzdyje stilingo derinio su odiniu sijonu kūrimui parinktas pilkai smėlinės spalvos megztinis iš angoros. Megztinis šiek tiek trumpintas, laisvo silueto.

– Šiame derinyje viskas paprasta, tačiau tai nereiškia, kad derinys neįdomus ir nuobodus. Prie juodos odos sijono parinko sniego baltumo džemperį, megztą „rumbeliu“, be to, tie rumbeliai eina ne paraleliai, o įstrižai susitikdami priekio linijos centre. Džemperis dalinai sukištas į sijono juosmenį taip, kad matytųsi diržas.

– „Total black“ įvaizdis – amžina klasika. Prie sijono parinko juodą džemperį iš plono trikotažo, tvarkingai sukišę jį už juosmens. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šis juosmuo akcentuoja dėmesį į pilvą. Jei ši vieta probleminė, akcentą geriau perkelti į viršutinę silueto dalį. Pavyzdžiui, kaklo papuošalo ar šalikėlio pagalba.

– Praktiškas ir patogus derinys: odinis sijonas, pilkai smėlinis džemperis ir juodi batai. Dėmesį pritraukia džemperio piešinys – maži kaspinėliai.

– Odinis sijonas tiks ir šventinio įvaizdžio kūrimui. Prie jo parinko puošnią raudonos spalvos palaidinę su pūstomis rankovėmis. Paprasta, bet efektinga.

You cannot copy content of this page