Jei šuo laižo jums kojas – jis nori kažką pasakyti…

Bendravimas su šunimis nė vieno nepalieka abejingo. Šie ištikimi draugai prisirišę prie mūsų ir niekada nesmerkia. Žinoma, kartais jie būna truputį įžūlūs ir neklauso, tačiau jų išdaigos verčia mus šypsotis.

Deja, šunys nemoka kalbėti. Tačiau jie aiškiai moka „pasakyti“, ko nori. Tiesiog reikia išmokti suprasti juos! Šuo turi daug būdų išreikšti savo meilę jums. Viskas, ką jie daro, turi prasmę. Savo jausmus jie perduoda tam tikrais signalais.

Šuns žvilgsnis

Jei šuo švelniai žiūri į jus didelėmis akimis – jo žvilgsnis perveria net širdį. Jūsų žiniai, tik šunys ir žmonės moka bendrauti žvilgsniais. Tai didelis pasitikėjimo ženklas.

Šuo spaudžiasi prie kojos
Jei šuo prisiglaudžia prie jūsų kojos ir prašo jį paglostyti – toks elgesys išreiškia prisirišimą.

Šuo miega lovoje

Kai jūs išeinate į darbą ar šiaip iš namų, jus neramina mintis, ką šuo darys, kol jūsų nebus? Nesijaudinkite. Egzistuoja didelė tikimybė, kad šuo gulsis miegoti ant jūsų lovos. Jam tai būdas išlikti kontakte su jumis.

Šuo atneša dovanas
Jūsų numylėtinis dažnai jums kažką atneša ar su džiaugsmu atiduoda savo mylimą žaislą? Ekspertės Dženifer Hamond manymu, šis elgesys demonstruoja gyvūno norą dalintis su jumis meile.

Šuo pastebi, kai jums blogai
Bendravimas su šunimis nė vieno nepalieka abejingo. Šie ištikimi draugai prisirišę prie mūsų ir niekada nesmerkia. Žinoma, kartais jie būna truputį įžūlūs ir neklauso, tačiau jų išdaigos verčia mus šypsotis.

Šunys ir žmonės kartu gyvena jau 15000 metų. Todėl nenuostabu, kad jie sugeba perimti jūsų nuotaiką. Ir jei jums blogai, jie puikiai tai jaučia ir bando kažkaip jus prablaškyti.

Šuo laižo jums veidą ir rankas

Šuo išreiškia savo meilę liežuviu. Jei jis laižo jums kojas, jam pavyksta nuraminti savo stresą. Šis nuolankus elgesys patvirtina, kad jūs jo šeimininkas.

Gyvūnas laukia jūsų pritarimo
Kiekvieną kartą, kai šuo daro ką nors gero, jis laukia jūsų patvirtinimo, kad jis elgiasi teisingai. Taip gyvūnas bando įrodyti, kad jūs jam esate svarbiausias žmogus.

Kai jūs grįžtate namo, šuo beprotiškai džiaugiasi

Kiekvieną kartą, kai jūs grįžtate namo, net jeigu išėjote trumpam, šuo sveikina jus taip, lyg būtų nematęs kelis mėnesius. Tokiais savo veiksmais numylėtinis nori pasakyti, kad nuobodžiavo be jūsų ir labai džiaugiasi, kad jūs grįžote.

Šuo visur jus seka
Jums gali kelti nerimą šuns, kuris nepalieka jūsų ramybėje net vonios kambaryje, elgesys. Tačiau yra priežastis, dėl ko jis taip daro. Šunys – mylintys ir išlepinti sutvėrimai. Tokiu savo elgesiu jie nori jums pasakyti: „tu mano geriausias draugas ir mes viską darome kartu“.

Šuo paėdęs glaudžiasi prie jūsų
Jūs turite žinoti, kad atėjus šėrimo metui šunys užima gynybinę poziciją, kadangi bijo, jog maistą kažkas atims. Taigi, šuniui tai streso metas. Jei paėdęs jis glaudžiasi prie jūsų, tai reiškia, kad su jumis jis jaučiasi ramus.
Visus šiuos būdus mūsų augintiniai naudoja tam, kad išreikštų savo prieraišumą.

You cannot copy content of this page