Ji rado kūdikį tarp šiukšlių. Tai, kas nutiko toliau, sukrečia iki sielos gelmių…

Sara Konk – reabilitacinio gydymo specialistė. Moteris ilgą laiką gyveno Haityje ir ten spėjo padėti daugeliui vaikučių. Bet ši istorija visiškai nepanaši į tas, kurios jai nutiko anksčiau.

Kartą į centrą, kuriame dirba Sara, atnešė 3 mėnesių mergaitę. Moteris prisistatė mažylės teta. Nikai, taip vadino mergaitę, buvo sunki hidrocefalijos forma ir ją reikėjo skubiai operuoti.

Laimei, operacija pavyko sėkmingai. Tik štai pasirodė, kad mažylei nėra kur grįžti. Jos „teta“ iš tiesų buvo mama, kuri paliko savo vaiką klinikoje ir dingo. Sarai pavyko rasti nevykėlę motinėlę ir įkalbėti ją pasiimti mergaitę. Iš savo pusės ji pažadėjo visokeriopą moralinę ir materialinę pagalbą, o taip pat nemokamą medicininį aptarnavimą.

Po poros mėnesių Sara nusprendė aplankyti mažylę, kad sužinotų, kaip ji jaučiasi. Tačiau Nikos mama neatsiliepė į skambučius. Tada moteris sunerimo ir nuėjo į jų namus. To, ką Sara ten pamatė, ji nepamirš niekada!

Mergaitė gulėjo viena ant purvinų grindų šiukšlių krūvos viduryje. Sara iškart nuvežė mažylę į ligoninę. Specialistai netikėjo, kad ji išgyvens ir pasitaisys, tačiau Nika tai padarė! Stebuklas įvyko ir jos permainos yra įspūdingos!


Po pusės metų Sara įteisino Nikos globą. Dabar mažylei sukako 2 metai ir ji nenustoja džiuginusi mamos.


Ši istorija dar kartą įrodo, kad motina – ne ta, kuri išnešiojo ir pagimdė, o ta, kuri rūpinasi, auklėja ir apsupa meile. Tai sielos būsena!

You cannot copy content of this page