Laimės per daug nebūna: 15-os vaikų tėvai laukia 16-o mažylio gimimo

39 metų Peti ir jos 38 metų vyras Karos jau yra 15-os vaikų tėvai ir dabar laukia dar vieno mažylio gimimo. Daugiavaikė mama mano, kad tai ne paskutinis jos nėštumas.

Pora gyvena Šiaurės Karolinoje name su 5 miegamaisiais, įskaitant atskirą kambarį su 5 vaikiškomis lovelėmis. Jie išleidžia po 500 dolerių per savaitę maistui ir sauskelnėms ir planuoja pirkti naują automobilį – nedidelis 16 vietų autobusas jau per mažas didelei jų šeimai.

Gausi didelės šeimos laimė.

Peti ir Karos turi 5 sūnus ir 10 dukrų, kurių 6 yra dvyniai. Daugiavaikių tėvų fantazija laki, kadangi visų vaikų vardai prasideda C raide – šeimos tėvo garbei.

Moteris, žinoma, nedirba. Ji ištisomis dienomis būna namie, gamina, tvarko ir auklėja gausybę atžalų. Šeimoje dirba tik vyras. Jam tenka gerokai paplušėti, kad jo žmona ir vaikai nieko nestokotų.

Susilaukę 16-o vaiko sutuoktiniai neketina sustoti.

„Su naujagimiais sudėtinga ir sunku. Kūdikiai visą laiką verkia ir aš turiu jais rūpintis. Tačiau tai palaima ir mes išties tuo mėgaujamės“,- sako daugiavaikė mama.

Vyriausias amerikiečių vaikas į pasaulį atėjo 2008 m. Beveik 10 metų Peti pravaikščiojo nėščia.

„Paprastai praėjus 3 mėnesiams po gimdymo aš pastoju vėl“- prisipažįsta moteris.

Peti taipogi papasakojo, kaip atrodo kasdienis jų gyvenimas – paprastai visi pabunda 8 ryto ir ji pradeda ruošti pusryčius. Pavalgiusi šeima randa laiko pasimelsti arba paskaityti Bibliją. Po to vyresnieji vaikai eina į mokyklą, o Peti lieka namuose su tais, kuriems mokytis dar anksti.

Šeima gyvena draugiškai. Pagrindinis vaikų auklėjimo principas – visi turi padėti vieni kitiems ir niekada nepalikti artimųjų bėdoje.

You cannot copy content of this page