Jo žmona baigė 14 valandų pamainą, suvalgiusi vieną sumuštinį. Ir tuomet jis parašė šį postą…

Susižavėjimas ir pagarba.

Filipas ir Džesika Urtcai gyvena Rime, Niujorko valstijoje, rašo Jesus Daily. Neseniai Filipas parašė postą Facebooke, norėdamas papasakoti apie savo žmoną.

Džesika medicinos sesuo. Ji rūpinasi žmonėmis, patyrusiais smegenų traumą ar insultą. Ilgos 14 valandų dienos išsekina ją fiziškai ir emociškai, bet ji niekada nesiskundžia.

Kartą naktį, po tokios dienos, Džesika grįžo namo, pasigamino vakarienei vieną sumuštinį ir atsigulė miegoti, kad sekančią dieną grįžtų į darbą. Kasdien ji keliasi, gamina pietus ir eina į darbą su šypsena.

Nors Džesika perkrauta ir pervargusi, ji žino, kad atlieka svarbų darbą ir jis to vertas. Tai mano žmona snaudžia. Po valandos ji pabus, apsivilks savo kostiumą ir pasiruoš darbui.

Bus kruopščiai surinkti ir patikrinti instrumentai ir daiktai, būtini jai atlikti savo darbą, greitai pasidaryta šukuosena ir makiažas. Ji skųsis, kad atrodo siaubingai. Aš kategoriškai nesutiksiu ir atnešiu jai puodelį kavos.

Ji sėdės ant sofos ir bandys ją gerti, laiminga žaisdama su mažyliu, kuris šliaužioja per ją. Laikas nuo laiko ji abejingai žiūri į mus; tylėdama ruošiasi artėjančiai pamainai. Ji mano, kad aš nepastebiu.

Ji pabučiuos vaiką, ji pabučiuos mane ir ji išeis, kad pasirūpintų žmonėmis, kuriems pati blogiausia diena jų gyvenime. Automobilių avarijos, šautinės žaizdos, sprogimai, nudegimai ir lūžiai – profesionalai, vargšai, pastoriai, narkomanai ir prostitutės – motinos, tėvai, sūnūs, dukros ir šeimos – neturi reikšmės, kas jūs ar kas jums nutiko.

Ji pasirūpins jumis.

Po 14 valandų ji grįš namo ir nusiaus batus, kurie perėjo per kraują, tulžį, ašaras ir ugnį, nuo maudžiančių kojų ir paliks juos už durų. Kartais ji nenori kalbėti apie tai. Kartais ji nekantrauja pakalbėti apie tai.

Kartais ji juoksis iki tol, kol neims verkti, o kartais ji tiesiog pravirks – bet nepriklausomai nuo to, ji visada bus laiku savo sekančioje pamainoje.

Mano žmona medicinos sesuo. Mano žmona didvyrė!“

Puiku,kai žmogus randa savo pašaukimą! Ir puiku, kai šeimoje karaliauja pagarba ir meilė!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page