Jodo tinklelis: šis paprastas metodas duoda gerus rezultatus!

Laiko patikrinta priemonė.

Jodo, užtepto odos paviršiuje, savybė – plėsti kapiliarus ir tuo pačiu greitinti kraujotaką. Stimuliuojamas kraujo nutekėjimas, kas sumažina užsistovėjimą uždegimo srityje.

Kaip daryti jodo tinklelį?

Jodo tinklelį užtepa ant odos kosmetinių vatos lazdelių pagalba. Lazdelę reikia pamirkyti 5% jodo tirpale ir nupiešti ant kūno tinklelį iš vertikalių ir horizontalių juostų. Idealaus jodo tinklelio akučių dydis – apie 1 kvadratinį centimetrą.

Štai nuo ko padės jodo tinklelis:

1.Esant jodo trūkumui organizme.
Pagal statistiką, beveik trečdalis Žemės populiacijos kenčia nuo jodo trūkumo organizme, kuris tampa skydliaukės patologijų priežastimi.
Kad nustatytumėte, ar jūsų organizmui pakanka jodo iš maisto produktų, nebūtina atlikti tyrimų – pakanka užtepti jodo tinklelį. Geriausia patalpinti jį vidinėje klubo pusėje.
Pas sveikus žmones, nepatiriančius jodo trūkumo, tinklelio pėdsakai dingsta praėjus parai. Jei tai nutiko anksčiau, kreipkitės į gydytoją, kad jis padėtų jums susidoroti su jodo deficitu.

2. Esant sausam kosuliui.
Jodo tinklelis padės lokalizuoti uždegiminį procesą pačioje pradžioje. Daryti tinklelį nuo kosulio rekomenduojama tik tada, kai kūno temperatūra neviršija 38 laipsnių.
Tinklelį daro arba ant gerklės (esant anginai) , arba ant krūtinės (esant plaučių uždegimui).
Esant kosuliui tinklelį ant gerklės piešia du kartus dienoje – ryte ir vakare.

3. Esant slogai ir peršalimui.
Tokiais atvejais tinklelį piešia plonomis ir kruopščiomis linijomis ant tarpuakio ir nosies sparnų. Pageidautina veikti atsargiai, kadangi ant veido, kaip ir ant kaklo, didelė jodo nudegimų rizika. Esant peršalimui reikėtų tinklelį talpinti ant pėdų ir šlaunų raumenų srityje.

4. Esant sumušimams.
Jodo tinklelis padės jums atsikratyti mėlynės, bet tepti jį rekomenduojama tik praėjus parai po sumušimo. Esmė tame, kad net nereikšminga trauma paprastai lydima audinių patinimo, o dirginantis jodo poveikis visiškai neįtakos jo išsivaikščiojimo.
Iš pradžių geriau užgautą vietą apdirbti šalčiu – ledo gabalėliu, suvyniotu į audinį. Ir tik sekančią parą galima pradėti gydymą jodu.

5. Esant nėštumui.
Moterims, kurios ruošiasi tapti mamomis, naudotis jodo tinkleliais rekomenduojama jodo deficito papildymui organizme. Be to, ši priemonė padės susidoroti su peršalimo požymiais, juk renkantis farmakologinius preparatus nėščiosioms tenka būti labai budrioms, o jodas laikomas ekologiškai švariu ir saugiu vaistu.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page