Ruošiamės vasaros sezono pradžiai: 15 min – ir jūsų kojytės idealios

Prieš pavasario – vasaros sezoną būtina atlikti kelias procedūras švelniai jūsų pėdų odai atstatyti.

Jei jūs naminių, saugių ir netoksiškų priemonių šalininkė, tai vonelės su soda yra tai, ko jums reikia. Soda puikiai dezinfekuoja, minkština, valo ir gydo sugrubusią per žiemą kojų pėdų odą.

Kojų priežiūra namų sąlygomis:

1. Vonelė „Soda ir jūros druska“ – minkštiname kojų odą. Ištirpinkite 5 l šilto vandens sodą ir jūros druską (po 2 valg.šaukštus). Veikimo laikas: 8-10 min.

2. Vonelė „Soda ir muilas“ – valome kojų odą. Ištirpinkite 3 l vandens sodą ir muilo drožles (po 2 valg.šaukštus). Veikimo laikas: 10 min.

3. Vonelė „Soda ir aliejai“- tonizuojame ir drėkiname. Ištirpinkite 3-3,5 l šilto vandens 2 valg.šaukštus sodos. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus, skiesto alyvuogių aliejumi arba spiritu. Geriausiai naudoti pačiulių, levandų, apelsinų, citrinų ar migdolų aliejų. Veikimo laikas: 10 min.

4. Vonelė „Soda ir pienas“ – suteikiame pėdoms aksomo švelnumą. 1000 ml riebaus pieno (50 laipsnių) ištirpinkite 1 arbatinį šaukštelį sodos. Veikimo laikas: 8-10 min.

5. Vonelė „Soda ir peroksidas“ – gydome įtrūkimus. Ištirpinkite šiltame vandenyje sodą ir peroksidą po 2 valg.šaukštus. Veikimo laikas – 15 min.

6. Vonelė su jodu – šaliname pažeidimus ir žaizdeles. Ištirpinkite 2000 ml vandens sodą ir jodą (po 2 valg.šaukštus). Veikimo laikas: ne daugiau 10 min.

7. Vonelė „Soda ir molis“ – šaliname nuospaudas ir drėkiname. Ištirpinkite 2000 ml vandens sodą (2 valg.šaukštai) ir baltąjį molį (4 valg.šaukštai). Veikimo laikas: 10-15 min.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page