Sužinojau, kodėl moterys tepa plaukus rutuliniu dezodorantu: pati taip nesugalvočiau, o dabar dažnai naudoju

Manau, visi, kas net nė karto nenaudojo, yra girdėję apie sausą šampūną, kuris padeda plaukams suteikti švarią ir gaivią išvaizdą, o taip pat sugrąžinti apimtį be plovimo. Ši šampūno rūšis atsirado gana seniai ir daugelis merginų jį naudoja, kai negali išsiplauti plaukų įprastu šampūnu.

Sausas šampūnas labai aktualus žiemos metu, juk po kepure plaukai greitai riebaluojasi prie šaknų, tačiau iš ilgio ir galiukuose lieka švarūs.

Dažnas plaukų plovimas juos perdžiovina, todėl sausas šampūnas žiemą yra būtinas produktas.

Sauso šampūno veikimo principas
Tokio šampūno sudėtyje yra pagrindinis komponentas, kuris atlieka absorbento vaidmenį. Tai būna: ryžių miltai, kosmetinis talkas, baltasis molis ir retais atvejais soda. Tai yra visiems žinomi birūs milteliai, kurie puikiai sugeria ir sukaupia savyje ką tik nori. Komponentą renkasi gamintojas.

Na o aš noriu papasakoti apie alternatyvą – dezodorantą
Ši priemonė irgi pasižymi absorbuojančiomis savybėmis, kurios sugeria nereikalingus odos riebalus ir suteikia plaukams gaivią išvaizdą. Dezodorantas veikia taip pat, kaip ir sausas šampūnas: sugeria prakaito ir riebalų išskyras, dėl kurių plaukai tampa riebaluoti prie šaknų.

Aš išbandžiau ant savęs ir pasirodė, kad dezodorantas tikrai veikia, tik labai svarbu neužtepti daugiau, nei būtina.

Taip pat svarbu pasirinkti tą, kuris tiks mūsų tikslui, juk dezodorantas gali palikti ant plaukų baltos spalvos apnašas. Todėl iš pradžių išbandykite ant nedidelės plaukų sruogos, užtepdamos ant jos dezodoranto ir pažiūrėkite kas išėjo.

Aš pabandžiau su savo, kuriuos turėjau namuose, ir jie man tiko.
Taigi, tokia gudrybė gali praversti, jei jūs neturite sauso šampūno ir jūs dėl kažkokios priežasties negalėti išsiplauti plaukų.

You cannot copy content of this page