Priežastys, kodėl verta gerti vandenį su ciberžole kiekvieną rytą

Apie ciberžolės naudą žino daugelis. Šiame prieskonyje gausu maistingųjų medžiagų, kurios teikia organizmui jėgų, padeda stiprinti imunitetą ir palankiai veikia bendrai visą organizmą.

Viena moteris iš Didžiosios Britanijos nusprendė atlikti eksperimentą ir ėmė dėti ciberžolę į šiltą vandenį, kurį ji gėrė rytais. Rezultato ilgai laukti neteko. Jau po savaitės britė pastebėjo teigiamus pokyčius: pagerėjo virškinimas, sumažėjo svoris, veido oda tapo švaresnė, tapo lengviau atsibusti.

Štai kaip ruošiamas gėrimas:
-0,5 arbatinio šaukštelio ciberžolės
-1 stiklinė šilto vandens
Įberkite ciberžolę į šiltą vandenį (galima į pieną). Išmaišykite. Gerkite gėrimą pirmoje dienos pusėje.
Šilto vandens su ciberžole nauda

1. Sveika širdis
Kurkuminas, kuris įeina į ciberžolės sudėtį, lengvai valo kraujagysles ir užkerta kelią trombų susidarymui.

2. Vėžio profilaktika
Mokslininkai tvirtina, kad vėžinės ląstelės auga tik rūgščioje terpėje. O ciberžolė efektyviai šarmina organizmą, ji yra puiki šio susirgimo profilaktinė priemonė.

3. Artrito simptomų lengvinimas
Daugybė tyrimų įrodė, kad kurkuminas taipogi yra efektyvi priemonė artrito gydymui, kaip ir kiti priešuždegiminiai preparatai. Jis gydo patinimus ir skausmus geriau už diklofenaką.

4. Virškinimo gerinimas
Ciberžolė gali pagerinti virškinimą, o taip pat pagreitinti medžiagų apykaitą. Šią informaciją turbūt įvertins norintys sulieknėti.

5. Kepenų apsauga
Norėdami atstatyti pažeistas kepenų ląsteles, pašalinti toksinus ir pagerinti tulžies pūslės darbą, gerkite iš ryto šiltą vandenį su ciberžole.

6. Teigiamas poveikis odai
Kurkuminas teigiamai veikia odą. Pirmiausia, užkerta kelią raukšlių susidarymui. O antra, valo organizmą iš vidaus, po to oda tampa švaresnė.

7. Efektyvus lieknėjimas
Pasak atsiliepimų, ciberžolė gana efektyvi lieknėjimui. Per mėnesį galima pasiekti minus 4-5 kg rezultatą, o taip pat normalizuoti medžiagų apykaitą ir išvalyti organizmą nuo toksinų.
Štai tokį teigiamą efektą galima pastebėti naudojant ciberžolę su šiltu vandeniu. Tarp kitko, šitą prieskonį taip pat pageidautina dėti į košes ir sriubas. Patiekalai bus ne tik skanesni, bet ir naudingesni!

You cannot copy content of this page