Jų mama sunkiai dirbo 20 metų ir vaikai nusprendė jai atsidėkoti

Tėvai daug ką aukoja dėl savo vaikų, ir šio jaunuolio iš Filipinų motina ne išimtis.

Teresita Alkanzare dirbo kasdien 20 metų bėgyje kambarine Honkonge, kad uždirbtų pinigų savo 7 vaikams, gyvenantiems Filipinuose.

Birželio 10, kai Teresita baigė savo darbą, jos sūnus Hansas Alkanzare tiesiai iš oro uosto ją nuvežė į turą po pietryčių Aziją.

Kelionė po Aziją buvo sena šios moters svajonė.

Jos sūnus pastoviai atnaujindavo informaciją socialiniuose tinkluose, talpindamas fotografijas iš kiekvienos šalies, kurioje jie apsistodavo. Viso kelionės metu jie aplankė 7 šalis: Vietnamą, Singapūrą, Tailandą, Makao, Indoneziją, Taivanį ir Malaiziją.

Vaikai sako, kad jų motinai daugiau neteks dirbti nė dienos, kadangi jie taupė pinigus ir sutaupė pakankamai, kad Teresitai užtektų kasmėnesinėms išlaidoms, kai ji grįš namo į Filipinus.

„Mums labai pasisekė, kad mes turime tokią motiną“,- parašė Hansas savo Facebook paskyroje.
Šeimos gyvenimas buvo labai sunkus.

Viešbučių darbuotojai Honkonge nors ir gali uždirbti daugiau nei namuose, gali tikėtis tik vienos apmokamos savaitės atostogų per metus. Hansas parašė savo Facebook profilyje, kad labai nusiminė tą dieną, kai jo motina išvyko dirbti. Jam tada buvo vos šešeri ir jis buvo jauniausias iš 7 vaikų.

Gyvendama Honkonge, Teresita taupė pinigus vaikams, kad jie galėtų eiti į mokyklą.

Ji jau nepamena, kada paskutinį kartą sau ką nors pirko.

Hansas Alkanzare dabar dirba statybų inžinieriumi. Jo broliai ir seserys irgi gavo galimybę mokytis koledže ir pasirinkti mėgstamas profesijas.

„Mūsų šeimoje jau yra sertifikuotas buhalteris, mokytojas, medicinos sesuo, farmacininkas ir akušerė, statybų inžinierius ir santechnikos meistras, o greitai bus ir informatikos technologas“,- parašė Hansas savo motinai.

„Man laimė matyti, kaip mano motina šypsosi!“

Jo įaršas sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose, ir visi gyrė Hansą už tai, kad jis toks atsakingas ir dėkingas sūnus.

„Visi tavimi didžiuojasi. Tavo mamai pasisekė, kad ji turi tokį sūnų“, – parašė vienas Facebook naudotojas po Hanso įrašu.

You cannot copy content of this page