Mergina pastebėjo piniginės dingimą. Tai, kaip ji apsiėjo su nusikaltėliu, nustebino visus!

Oklahomos gyventoja Džesika Eivs vaikščiodama po parduotuvę pastebėjo, kad dingo jos piniginė. Pasak daugiavaikės motinos, ji iškart pastebėjo įtartiną vyriškį ir dingimą aptiko greitai. Tai, kaip ji apsiėjo su nusikaltėliu, nustebino visus.

Džesika nepasimetė, tačiau vietoj panikos ir pykčio ji pasielgė taip, kaip parašyta Šventajame Rašte. Ten sakoma, kad jei iš tavęs atima, reikia atiduoti dar daugiau.

Eivs nepuolė vagies su kaltinimais, o ramiai pasakė, kad tiesiog dabar vyras turi grąžinti jos piniginę, o už tai ji pažada apmokėti jo pirkinius.


Kaip bebūtų keista, tačiau nusikaltėliui tai padarė didelį įspūdį. Grobį jis grąžino, o Džesika kasoje išties apmokėjo nepažįstamojo produktus.


„Jis prisipažino, kad vogė iš nevilties ir dabar jaučia gėdą“.- rašo Eivs.

Vagis pripildė krepšį tik būtinais produktais, už kuriuos mergina atidavė 27 dolerius. Vyriškis ilgai atsiprašinėjo už savo poelgį ir dėkojo Džesikai už jos gerumą. Jis prisipažino irgi esąs tėvas ir kad į tai jį pastūmėjo tik neviltis.

Mergina suprato, kad užjaučia šį žmogų, juk vaikystėje ji irgi turėjo finansinių problemų. Blogas gyvenimas neturi atšaldyti širdžių. Priešingai, žmonėms tokiais momentais tiesiog būtinas susitelkimas.

„Kartais žmogus nusipelno antro šanso“,- mano Eivs.

Kad iš tokios nemalonios situacijos padarytum kažką gero ir šviesaus, reikia turėti didelę širdį. Ir gerai, kad dar liko tokių žmonių ir tokių istorijų.

You cannot copy content of this page