Kai atrodo, kad gyvenimas dūžta į šipulius, perskaitykite tai…

Visata niekada ir nieko nepaima, jei ji nieko neturi pasiūlyti mainais.

Jei kažkas eina ne pagal planą, labai paprasta nukrypti nuo kelio ir prarasti viltį. Bet jūs neturite abejoti savimi, juk kiek durų prieš jus beužsivertų ir kiek dalykų beužsibaigtų, Visata niekada ir nieko neatima, jei ji nieko neturi pasiūlyti mainais. Jums reikia toliau tikėti tuo, kad kokia bloga beatrodytų jūsų padėtis, anksčiau ar vėliau viskas susitvarkys.

8 dalykai, kuriuos būtina atminti, kai atrodo, kad visi jūsų planai griuvo.

1. Gyvenimas susideda iš daugybės laiptelių.
Gyvenimas susideda iš daugelio nedidelio pakopų, kurių kiekviena veda prie kažko daugiau. Jūs turite tiesiog judinti kojas ir padaryti tikėjimo šuolį, tegu ir nereikšmingą. Nepamirškite visada sekti širdies balsu, semtis patirties, tiek geros, tiek blogos, niekada neatsigrįžti ir visada eiti pirmyn.

2. Nerimas – tai ir yra problema, o ne sprendimas.
Turbūt jūs pažįstami su „traukos dėsniu“. Jei nuolat dėl kažko pergyvenate, tai didelė tikimybė, kad jūs pats imsite pritraukti į savo gyvenimą situacijas, kurios vers pergyventi dar daugiau.

3. Didžiuokitės savimi! Jūs pradėjote šį kelią dėl tam tikros priežasties.
Jūs pavertėte savo idėją kažkuo magišku, padarėte iš jos svajonę, savo svajonę. Jums pavyko, todėl didžiuokitės savimi ir atminkite tai. Jūs būtinai pasieksite geidžiama.

4. Vienos uždarytos durys atidaro 10 naujų.
Atminkite: jei gyvenimas iš jūsų kažką atėmė, reiškia, greitai jis jums duos kažką geresnio. Svarbiausia – nepraraskite tikėjimo.

5. Kas bus – tas bus.
Nepriklausomai nuo to, per ką jūs dabar pereinate, žinokite, kad galiausiai viskas bus būtent taip, kaip turi būti. Pasitikėkite neišvengiamu ir patikėkite, kad viskas, kas vyksta su jumis, tapo įmanoma tik todėl, kad jūs toliau tikėjote, kai visi aplink abejojo.

6. Niekas nesakė, kad bus lengva.
Niekas jums nežadėjo, kad bus lengva. Bet tai normalu. Gyvenimas sukurtas laimei ir tam, kad jūs mokytumėtės iš savo klaidų.
Paprasčiausiai žinokite – visos kliūtys, kurias gyvenimas stato jūsų kelyje, daro jus stipresnius, ryžtingesnius ir bebaimius. Pasiruošę? Žinoma, taip.

7. Jūs ne vieni.
Dabar jūs galite to nesuvokti, bet mūsų gyvenime yra žmonių, kurių šviesos spindulėliai gali padėti išeiti jums iš tamsos. Nebijokite kreiptis pagalbos ir rasti tuos žmones.
Prašyti pagalbos – tai normalu, patikėkite aplinkinių gerumu. Jūs ne vieniši.

8. Niekada nepasiduokite.
Kiekviena emocija, kiekviena kliūtis, kiekvienos uždarytos durys, kiekvienas silpnumo momentas ir abejonės galų gale nueis į praeitį. Svarbiausia – niekada nepamiršti, kas jūs ir kuo norite būti, todėl kad jūs kaip ir anksčiau galite tapti tuo žmogumi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page