Kaimynai statosi namą ir išmalė visą kelią sunkiąja technika

Pas mus buvo normalus kelias, nors neidealus, bet pilnai tinkamas važinėjimui. Bet viskas pasikeitė, kai atsirado nauji kaimynai. Jie nusipirko sukiužusį namą, nugriovė jį ir pradėjo statytis naują.

Dėl dievo, tegu statosi, tai jų reikalas. Bet kodėl turi kentėti visi likusieji? Mūsų kelias neasfaltuotas, tačiau buvo gerai sutrombuotas ir pabarstytas skalda.

Pastaruosius 2 metus nebuvo jokių problemų su pravažiavimu. O dabar juo nei sausu, nei lietingu oru nepravažiuosi, todėl kad dėl kaimynų remonto jis visas išmaltas.

Jų sklype dirba sunkioji technika, atveža rąstus statybai, o juos vežioja ne dviračiais, o rimtomis mašinomis. Ir štai tos mašinos išgriovė kelią. Kol sausu važinėjo, jis dar kažkaip laikėsi. Tačiau ėmė važinėti po lietaus ir viskas, kelias virto koše.

Per lietų ten visada balos, be to, gilios, su purvu, jau visi kaimynai spėjo įstrigti. Ir jų niekaip neapvažiuosi, nebent išvis nevažiuoti.

O ir kai visas šis „grožis“ pradžiūsta, ten irgi sunku važinėti, nes tai duobė, tai kalniukas, tai sunkvežimio vėžė, jei į ją atsistosi, tai viskas.

Bandėme susisiekti su kaimynu, kad kažkaip sureguliuotume tą klausimą. Kodėl dėl jo statybos turi kentėti visa gyvenvietė?

Tačiau kaimyno numerio niekas neturi, o tais numeriais, kuriuos davė darbininkai, niekas neatsako. Su pačiais darbininkais kalbėtis nėra prasmės, jie nė vienas lietuviškai nesupranta.

Kalbėjome su jų viršininku, tai jis tik rankomis skėsčioja, sako, kad neturi variantų. Jam pasakė, kad reikia atvežti medžiagas bei įrangą, tai jis ir veža.

Sako, po pusmečio baigs ir viskas. O tą pusmetį kaip važinėti? Mes kito kelio neturime. Visureigiai dar kažkaip gali tomis duobėmis pravažiuoti, o sedanai jau ne.

Neseniai visgi gavome šių statybų šeimininko numerį, paskambinome, paaiškinome situaciją, net kelio, tiksliau, to, kas iš jo liko, fotografijas persiuntėme.

– Ką man dabar daryti? Man reikia statytis, o jums, matomai, kentėti,- atsakė mums kaimynas.

Kas per žmogus. Dar nė dienos čia nepagyveno, o jo jau visa gyvenvietė nekenčia. Įdomu, kaip jis ruošiasi gyventi tokioje „draugiškoje“ aplinkoje?

Bet kaip jis gyvens, tai bus galima išsiaiškinti vėliau. Kol kas reikia išsiaiškinti dėl kelio. Dabar užeis liūtys, keliu išvis nepravažiuosi, todėl kad žemė neišdžius, o visą skaldą jau įminkė į kelią.

Kaimynas pasiūlė visiems susimesti ir nupirkti skaldos, iš naujo uždengti kelią. Tik tai irgi ne 3 eurus kainuoja. Mes, vadinasi, kelią remontuosime, o kažkas vėl jį išdaužys?

Nuvažiavome, parašėme pareiškimą į administraciją, tegu jie aiškinasi. Ką tai reiškia? Jis nusprendė pasistatyti namą, kiti negali iš gyvenvietės normaliai išvažiuoti.

Tai gerai, kad niekam neprireikė greitosios ar gaisrinės. Nors gaisrininkai greičiausiai galėtų pravažiuoti, o štai greitoji įklimptų vienareikšmiškai.

Visai neturi sąžinės kai kurie žmonės.

You cannot copy content of this page