Kaip dabar gyvena Artamkinų šeimos penketukas, kuriems jau 13 metų

Daugelis sutuoktinių svajoja turėti didelę ir draugišką šeimą. Todėl jie nori tapti daugiavaikiais tėvais. Kiti, atvirkščiai, galvoja, kad geriau vienas vaikas, kuriam galima duoti kiek įmanoma daugiau.

Kaip geriau – kiekvienas sprendžia pats. Tačiau kai kurios situacijos ir žmonių likimai leidžia suprasti svarbias gyvenimiškas situacijas ir padeda susidėlioti prioritetus.

Artamkinų šeima buvo paprasta šeima. Sutuoktiniams gimė pirmas vaikas. Tačiau mažylis susirgo ir mirė. Po to moteriai buvo skirta hormonų terapija. Ir pagrinde šio fakto dėka jiems su vyru gimė iškart penki mažyliai.

Kai pirmame ultragarso tyrime sužinojo, kad nėštumas daugiavaisis, kad embrionai penki, gydytojai pasiūlė du pašalinti. Tačiau Varvara ir Dmitrijus kategoriškai atsisakė tai padaryti.

Jie žmonės tikintys, todėl nusprendė, kad augins tiek vaikų, kiek jiems davė Dievas. Būtent taip jie įvertino tai, kad jie turės 5 vaikus.

5 mergaitės atėjo į pasaulį Anglijoje. Gimdymas prasidėjo 26 nėštumo savaitę. Mažylės iškart buvo paguldytos į specialų inkubatorių. Tik po kelių mėnesių daugiavaikė šeima galėjo grįžti namo į Maskvą.

Oro uoste sutuoktinius ir jų vaikus pasitiko valdininkai. Jie pranešė, kad šeimai padovanojo 4 kambarių butą. Bute buvo atliktas remontas ir nupirkti visi būtini baldai.

Žinoma, iš pradžių buvo labai sunku,kai mergaitės buvo visai mažos. Kiekvieną jų reikėjo perrengti, pamaitinti.

Ypač sunkiai ėjosi pasivaikščiojimai lauke. Bet Varvara ir Dmitrijus įveikė visus sunkumus.

Šiandien mergaitėms 13 metų. Jos lanko būrelius ir sekcijas, visapusiškai lavinasi. Nuo pat vaikystės Varvara ir Dmitrijus pradėjo vedžioti dukteris į cerkvę, kur lankosi patys.

Daugeliui šeimų Artamkinų šeima gali tapti geru pavyzdžiu kaip nereikia bijoti sunkumų. Viskas įveikiama, kai šalia yra stiprus mylimo žmogaus petys.

You cannot copy content of this page