Kaip išmokti užmigti per 1 minutę

Paprasta ir efektyvi metodika, kuri padės jums užmigti ir išsimiegoti bet kokiomis aplinkybėmis.

– Viskas prasidėjo likus savaitei iki mano geriausio draugo vestuvių. Tada mano nuovargis ir nervingumas pasiekė kritinę ribą. Aš niekaip negalėjau užmigti. Viskas dėl to, kad man reikėjo parengti sveikinimo kalbą. Mano drovumas ir pergyvenimai neleido man miegoti.

Po 3 dienų nemigos pasitinkant saulėtekius aš prisipažinau sau, kad per daug pergyvenu ir paklausiau nuotakos motinos patarimo. Ji patarė man vieną metodiką, kuri turėjo padėti. Ir aš ja patikėjau, juk ši moteris ne pirmus metus veda meditacijos seansus ir turi licenziją sveikatingumo praktikoms. Ką galiu pasakyti, jos patarimas tikrai pakeitė mano gyvenimą!

Geriausiai prisiminti šį metodą, pavadinus jį „4-7-8“.

Viskas, ką reikia padaryti:

1. Ramiai įkvėpti pro nosį 4 sekundžių bėgyje.
2. Sulaikyti kvėpavimą 7 sekundėms.
3. Po to neskubant iškvėpti pro burną 8 sekundžių bėgyje.

Štai kaip viskas paprasta. Ši kvėpavimo pratimas lėtina mūsų širdies ritmą ir ramina. Be to, tai vyksta labai greitai – pakartojus vos kelis kartus. Tai veikia. Nors ir atrodo kaip beprotybė.

Kaip tai veikia:
Aš negalėjau sulaukti, kol galėsiu patikrinti šį dalyką praktikoje. Didžiulei mano nuostabai, kitą rytą aš pabudau net nespėjusi suvokti, kad nesuskaičiavau iki eilinės 8 sekundės iškvepiant.

Štai ką aš išsiaiškinau apie šį efektą. Kai jūs jaučiate stresą ar nerimą, adrenalino kiekis jūsų kraujyje didėja, o kvėpavimas darosi greitas ir paviršutiniškas. Metodika, apie kurią papasakojo toji moteris, veikia kaip raminantis preparatas. Kvėpavimo sulaikymas su lėtu iškvėpimu neišvengiamai lėtina širdies ritmą. Tai fiziologija.

Taip pat ši praktika ramina jūsų protą. Paprasčiausiai todėl, kad jums reikia pastoviai skaičiuoti ir susitelkti į savo kvėpavimą. Tuo momentu jūs to nesuvokiate, tačiau jūsų centrinė nervų sistema palaipsniui nurimsta, o nerimo jausmas traukiasi. Tokios metodikos efektyvumą jums patvirtins bet kuris neurologas.

Galiausiai jūsų kūnas atsipalaiduoja. Pagal efekto greitį ir stiprumą jis panašus į tą, kai jums atlieka anesteziją.

Šio metodo tyrimais užsiėmė medicinos mokslų daktaras iš Harvardo Endriu Veilas. Jis išsiaiškino, kad „4-7-8“ praktika jau kelis amžius žinoma indų jogams. Jie naudojo ją savo meditacijų metu, kad pasiektų pilną relaksaciją. Taigi, ją galima laikyti absoliučiai saugia.

Kaip tai gali būti naudinga konkrečiai jums:
Aš galiu pasakyti viena: jei ši technika jus veiks kaip ir mane, ji padės užmigti daug greičiau. Ir tai liečia visiškai skirtingas situacijas. Pavyzdžiui, kai jūs prabundate vėlyvą naktį, per daug apie kažką galvojate ir niekaip negalite užmigti.

Arba kai jūs nervinatės prieš konkursą ar svarbų jūsų gyvenimo įvykį. „4-7-8“ metodika jums padės.

Nuo pasiruošimo vestuvėms aš ją naudoju kiekvieną vakarą ir atsikėlusi ryte kaskart stebiuosi, kaip gerai ji veikia.

You cannot copy content of this page