Ledas šaldiklyje? Pas jus jo daugiau nebus. Ir štai kodėl!…

Kovojame su ledu.

Paprastuose šaldytuvuose be No Frost sistemos šaldiklyje laikas nuo laiko susidaro sniego kepurėlė ar ledas. Žinoma, jo ten visai nereikia! Tačiau gaišti visą naktį tam, kad atitirpintume šaldytuvą, nesinori, o ir paskui valyti vandenį – užsiėmimas per ilgas ir nuobodus.

Kovokime su ledu efektyviai ir ilgam laikui!

Greičiau atitirpinti šaldiklį padės plastikinis butelis su karštu vandeniu. Proceso pagreitinimui galima padėti kelis.

Dar greičiau atitirpinti ledą galima purkštuvo ir karšto vandens pagalba. Tiesiog apipurkškite juo sniego kepurę ir pamatysite, kaip greitai ji tirpsta – tik spėk valyti vandenį!

Kai šaldiklis bus pilnai išvalytas nuo ledo, atlikite nesudėtingą procedūrą – ant sauso šaldiklio paviršiaus vatos diskeliu užtepkite glicerino. Tada ledas susidarys žymiai rečiau ir vėliau!

Ledas susidaro dar ir todėl, kad jūs dedate į šaldymo kamerą atvirus produktus, išskiriančius drėgmę. Todėl rekomenduojama visą maistą laikyti hermetiškai uždarytą, pavyzdžiui, plastikiniuose konteineriuose.

Patikrinkite šaldiklio hermetiškumą – uždarykite dureles, prispaudę jomis popieriaus juostelę. Paskui pabandykite ją ištraukti. Jei juostelė išsiima lengvai, vadinasi, durelės nehermetiškos – būtent todėl ledas ir auga tokiu greičiu. Reikia iškviesti meistrą ir pakeisti gumą.

Galiausiai dar du genialūs ir greiti atitirpinimo receptai: priešais šaldiklį pastatykite įjungtą ventiliatorių ar naudokite feną – ledas tirps greitai, tiesiog akyse! Per 30-60 min jūs pilnai atitirpinsite šaldymo kamerą.

You cannot copy content of this page