Kaip moteris perduoda energiją vyrui? Ir kaip vyras gali perduoti energiją moteriai?

Moteris sukurta gamtos,kad dovanotų vyrui kūrybinę tobulėjimo energiją. Nebūtinai lytinio artumo keliu. Per žvilgsnį,per prisilietimą, per šiltus švelnius žodžius, per maistą, kurį ji gamina, per skalbinius, išskalbtus jos rankomis, ir per daug kito…

Tikros moters energija visada nuspalvinta meile vyrui.

Pagal savo genetinę prigimtį moteris turi atiduoti energiją ir meilę jai patinkančiam vyrui. Šį procesą neilgam sustabdžius, moters organizme prasideda savigriovos procesas.

Gamta reikalauja atiduoti atiduoti vyrui visus šiuos energetinius resursus. Energija turi tekėti. Jei ji užsistovi, tai pavirsta pačia tikriausia uždelsto veikimo mina.

Vyrui, kad perduotų savo energiją, pakanka tiesiog grožėtis moterimi, ir ji maudysis jo energijoje.

Tai yra, besigrožėdamas moterimi, vyras gali perduoti jai dalį savo energijos. Bet gėrėjimasis gali būti skirtingas.

Vienas vyras žavisi moters kūno linijų tobulumu ir ikonišku veidu. Jis mato moteryje ne patelę, o dievišką meno kūrinį, grožisi juo lyg spindinčia žvaigžde, kaip ryškia nepaprasta gėle. Jei moteris patenka į lauką, kur ja gėrisi kaip žvaigžde, gėle ir deive, ji priima pozityvią vyro energiją ir tampa dar patrauklesne.

Pozityviame tikros meilės ir pasigėrėjimo lauke moteris, jei ji serga, ima sveikti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page