Kaip pagaminti patį skaniausią sriubos ruošinį žiemai

Iš šiame recepte nurodytų komponentų išeis 4 pusės litro stiklainiai skaniausio sriubos uždaro! Pora valgomųjų šaukštų šio daržovių mikso ir išeina aromatinga ir naudinga sriuba! Tai tikras atradimas ir išsigelbėjimas man! Rekomenduoju pasigaminti ir jums!

Reikės:
– pomidorai – 0,5 kg
– morkos – 0,5 kg
– svogūnai – 0,5 kg
– paprikos – 0,5 kg
– petražolės – 300 g
– stambi druska – 0,5 kg (jei imate smulkią, tai užtenka 400 g)

Paruošimas:
Nulupkite ir supjaustykite nedideliais gabalėliais visus svogūnus. Morkas reikia stambiai sutarkuoti. Pomidorus nuplikykite verdančiu vandeniu, nuimkite odelę ir supjaustykite smulkiais kubeliais. Susmulkinkite petražoles.

Paprikoms išimkite kotelius bei sėklas ir supjaustykite jas nedideliais kubeliais. Toliau visus komponentus reikia sudėti į dubenį, pasūdyti ir gerai permaišyti. Palikite produktus 10-15 min, kad druska truputį įsigertų.

Sterilizuokite stiklainius ir dangtelius. Sudėkite daržoves į indelius ir uždenkite dangteliais. Sriubos ruošinį galima laikyti net kambario temperatūroje, nieko jam neatsitiks!

Kai gaminsite sriubą, nepamirškite, kad ruošinys jau turi pakankamą kiekį druskos, todėl papildomai druskos dėti nereikia.

Jūs galite pridėti prie komponentų ir kitus produktus, tokius kaip krapai, bazilikai ir t.t. O, pavyzdžiui, barščių ruošiniui galima pridėti burokėlių, česnako ir kopūstų

You cannot copy content of this page