Keliaujant pirkti naujų džinsų, pažiūrėkite mūsų rekomendacijas

Gana plačiai paplitusi situacija, kai jūs parduotuvėje renkatės džinsus, tačiau visiškai nesuprantate, kokį būtent dydį jums reikia imti.

Dėl to į matavimosi kabiną reikia neštis po 2, o ir 3 tų pačių kelnių dydžius – pačios suprantate, kaip tai sunku ir nepatogu.

O ir su internetinėmis parduotuvėmis būna ne lengviau – esant dydžių įvairovei lengva pasimesti ir atsitiktinai užsisakyti ne savo, prarandant pinigus.
Taigi, prieš keliaujant pirkti naujų džinsų, pažiūrėkite mūsų rekomendacijas.

Nustatome dydį
Kad džinsai tiktų pagal figūrą ir būtų jūsų dydžio, galima pasinaudoti specialia lentele, kuri universali beveik visiems drabužių prekiniams ženklams.

Šioje lentelėje (kaip ir jūsų džinsų etiketėje) nurodytos 2 lotyniškos raidės, į kurias jums ir reikia orientuotis renkantis: tai L-Lenght (ilgis) ir W-Width (plotis).

O kartu su jomis atitinkamai nurodyti skaičiai – tai kelnių ilgis ir plotis coliais. Ir problema dažniausiai kyla konvertuojant šiuos colius į mums įprastus centimetrus. Bet vietoj to, kad daugintumėt šiuos skaičius iš 2,5 ir išskaičiuotumėt reikiamą ilgį mintinai, tiesiog išsisaugokite šitą lentelę ir per kitą apsipirkimą jums jos tikrai prireiks:

Dabar jūs galite lengvai nustatyti jums reikalingą dydį – svarbiausia išsiaiškinti, kokiam kelnių ilgiui ir pločiui jūs teikiate pirmenybę. Tam reikia iš anksto išmatuoti jau turimas kelnes ar džinsus ir užsirašyti šiuos duomenis telefone, kad esant reikalui turėtumėt juos po ranka.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page