Kaip susiklostė aviganės Ulios, kuri negalėjo apmokėti savo gydymo ir liko gatvėje, likimas

Šiandien mes norime pasidalinti aviganės Ulios istorija. Žmonės pastebėjo, kad šuns koja smarkiai sumušta, jie paėmė jį ir nuvedė pas veterinarą. Tačiau jie neturėjo kuo sumokėti už jo gydymą, o veterinarijos klinikoje nemokamai gydyti nenorėjo.

Tada Ulia vėl atsidūrė gatvėje priešais teismo pastatą. Neaišku, ar ji atėjo pati, ar ją kas nors atnešė.

Kai savanoriai pamatė šią publikaciją, iškart nuvyko prie teismo pastato. Ulią iškart nuvežė į kitą veterinarijos kliniką. Pinigus gydymui pavyko surinkti su žmonių pagalba.

Veterinaras pasakė, kad aviganę greičiausiai partrenkė mašina. Ankstesnių jos šeimininkų mes negalėjome rasti. Ulią išgydė ir rado jai naujus namus.

Nauji šeimininkai davė šuniui kitą vardą – Madlen. Ji pas juos gyvena jau beveik metus laiminga ir sveika. Kai Ulią pasiėmė ši šeima, pas juos jau gyveno 10 kačių. Ulia buvo sužavėta naujais namais, o štai katės Ulia – ne.

Jos neprašė naujo namiškio, tuo labiau šuns, taigi, visais būdais rodė savo nepasitenkinimą. Tačiau šeimininkės sunkumai neišgąsdino ir ji leido gyvūnams suprasti, kad Ulia-Madlen liks čia gyventi visam laikui. Katėms neliko nieko kito, kaip susitaikyti.

Tapo aišku, kad pas buvusius šeimininkus Ulia buvo pririšta grandine. Lauke jai viskas buvo nauja, todėl ji elgėsi kaip laukinė. Pavadėlį galėjo pergraužti per minutę. Viena vaikštinėti didelėje aptvertoje teritorijoje nenorėjo. Išeidavo porai minučių ir iškart grįždavo namo.

Po šešių mėnesių naujuose namuose viskas susitvarkė, Ulia tapo ramesnė ir pasitikinti. Dabar ji beveik visą dieną praleidžia kieme, ypač jai patinka gulėti verandoje.

Šioje neryškioje, tačiau tokioje mieloje nuotraukoje Ulia susipažįsta su nauju šeimos nariu, kurį šeimininkai rado gatvėje.

Te visi prieglaudos ir gatvės gyvūnai randa savo namus ir mylinčius šeimininkus!

You cannot copy content of this page