Moterys, kurios atneša vyrui laimę

Vyrui gyvenime svarbiausia – rasti savo darbą ir savo moterį. Kartais moterį rasti net svarbiau; per ją atsiskleis vyro paskirtis. Ir didelė laimė – rasti moterį nešančią laimę. Jeigu sutikote – nesvarbu, kiek jai metų, ar ji graži, ar jos lengvas charakteris; tai būtent ta moteris, kuri reikalinga vyrui. Ir jis iškart ją pažins savo širdyje. Ir pamils.

„Nepaskandinamoji Molė“, Molė Braun, kuri žinoma dėl savo didvyriškumo skęstančiame Titanike, jaunystėje norėjo ištekėti už turtingo – ji buvo vargšė.

Tačiau paskui visgi ištekėjo iš meilės už neturtingo žmogaus; ji pamąstė taip – reikia pasistengti kartu praturtėti!Matyt ji gerai pasistengė, kadangi jos vyras tuoj pat rado aukso gyslą ir praturtėjo.

Agata Kristi antrąkart ištekėjo už jauno archeologo; jis buvo jaunesnis už ją 16 metų! Tais laikais tai buvo negirdėtas dalykas. Agata buvo nejauna ir nelabai graži.

Tačiau vyrui atnešė didžiulę sėkmę: nežinomas archeologas pradėjo kasinėjimus ten, kur patarė Agata. Ir atrado senovinės karalystės pėdsakus! Rado daug brangenybių; išgarsėjo ir tapo pasiturinčiu žmogumi, gerbiamu mokslininku.

O Žozefina, nors ir buvo neištikima Napoleonui, taip sėkmingai paveikė jo gyvenimą, kad iš paprasto tarnautojo jis tapo imperatoriumi ir užkariavo pusę pasaulio.

Paskui jie išsiskyrė – ir laimė paliko Napoleoną…Taigi, yra žmonos, kurios atneša tikrą laimę. Beveik visi didingi žmonės turėjo tokias žmonas. Svarbiausia – rasti savo moterį ir greičiau vesti ją. Ir kasti ten, kur ji nurodys: ten tikrai yra aukso gysla arba kitos brangenybės: laimė, turtai, šlovė ir klestėjimas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page