Niekada nenustokite būti geru žmogumi dėl blogų žmonių

Pasaulyje daug blogų žmonių. Ir susitikimo su jais neišvengti. Mes galime būti stiprūs, melstis, medituoti ir bandyti sukurti aplink save „apsauginį burbulą“, bet niekas nepajėgus užkirsti kelio tam susitikimui.

Tokie žmonės ateina į mūsų gyvenimą pačiomis įvairiausiomis formomis, ir tai ne visada galima laiku pastebėti. Jie gali būti tarp mūsų kolegų, bendraklasių, parapijiečių ir net giminaičių.

Sutrukdyti blogiems žmonėms prasiskverbti į mūsų gyvenimą praktiškai neįmanoma, tačiau niekada nenustokite būti geru žmogumi tik todėl, kad susidūrėte su kažkuo blogu.

Tikros permainos vyksta iš vidaus. O tos, kurios išprovokuotos išorinių faktorių, iš esmės net nėra permainos. Tai ne tie pokyčiai, kurių jums reikia, ir dažniausiai jie vis tiek neprigyja.

Jūs aukščiau to, kad pasiduotumėte negatyviai blogų žmonių įtakai. Mokėjimas atsispirti negatyviai įtakai iš šono ir toliau būti savimi, nepaisant to, ko nori ar kokius jausmus siekia jums sukelti blogi žmonės, tai tikrai stiprių žmonių bruožas.

Būkite geru žmogumi sau.
Noras būti geru žmogumi dėl kitų žmonių galima vadinti dirbtiniu gerumu. Geri poelgiai ir gerumas turi būti motyvuoti jūsų savo „aš“ jausmo, o ne tuo, ką apie jus gali pagalvoti aplinkiniai. Būkite geru žmogumi pirmiausia sau.

Jei jūs geri kitiems žmonėms, jie irgi turi būti geri jums. Kiekvienam geriau, kai gera visiems. Leisdami blogiems žmonėms atimti iš jūsų geradarystę, jūs tuo pačiu parodote, kad niekada nebuvote geri patys sau. Priešingu atveju blogi žmonės negalėtų atimti iš jūsų šio bruožo. Būkite geru žmogumi dėl savų priežasčių, o ne dėl kažko dar.

Akis už akį…
Mahatmai Gandi priskiria žodžius apie tai, kad „principas „akis už akį“ padarys visą pasaulį aklu“. Jei jūs nustosite būti geru žmogumi ir imsitės abejotinų poelgių tik todėl, kad pasaulyje pilna blogų žmonių, tai apakinsite visus aplinkinius, priversdami juos kentėti.

Blogi žmonės kels skausmą ne tik aplinkiniams, bet ir jums. Jei jūs užsimerksite prieš jų poelgius ir imsite elgtis taip pat, tai tik sustiprinsite jų įtaką jums. Bet jūs galite atsikratyti jų įtakos, nusigręžę nuo jų ir išreikšdami rūpestį kitais žmonėmis.

Patikėkite gėriu
Jei jūs tai skaitote, reiškia, jūs greičiausiai geras žmogus. Man atrodo, kad aš taip pat priskiriamas prie gerųjų. Na štai, mes jau dviese. Jūs ne vienišas su savo gerumu. Pasaulyje yra ir kitų tokių, kaip jūs, jaučiančių tą patį.

Todėl jei jūs sutikote blogą žmogų, atminkite, kad pasaulyje kaip ir anksčiau egzistuoja gėris, kurį neša kiti žmonės. Jūs ne vieniši. Likite stiprūs prieš negatyvias asmenybes. Taip jūs susilpninsite jų įtaką, sustiprinsite savąją ir padėsite sukurti geresnį pasaulį.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page