Kalytė šalo sniege, saugodama ir šildydama šuniukus savo kūno šiluma

Kalytę, kurios vardas Snoubel, visiškai galima priskirti prie supermamų. Ją kartu su 6 šuniukais rado sniege netoli Red Leik ežero, kuris randasi Minesotos valstijoje (JAV). Šios kalytės-motinos daliai teko labai dideli sunkumai. Bet ji viską išgyveno ir savo vaikučių nepaliko. Žmonės negali nesižavėti ja.

Miške atsitiktiniai praeiviai pamatė kalę, aplink kurią gulėjo 6 naujagimiai šuniukai. Jie gyveno ne namelyje, o tiesiog miško viduryje, ant šalto sniego.

Kalę-motiną ir jos naujagimius rado netoli ežero, kuris vadinasi Red Leik. Tai buvo JAV, Minesotos valstijoje. Visą šeimyną nedelsiant nuvežė į artimiausią prieglaudą „Red Lake Rosie’s Rescue“. Jos specialistai ėmėsi priemonių gelbėti suaugusią kalę ir jos naujagimius jauniklius.

Sprendžiant iš išvaizdos, mažyliams sukako vos 3 savaitės. Ir visas tas dienas jie gyveno neturėdami jokios pastogės, šaltyje ant sniego.

Kaip praneša populiarus leidinys „The Metro“, rastai kalytei davė Snoubel vardą. Prieglaudos darbuotojai laikosi nuomonės, kad ji atsivedė šuniukus įsisiautėjusios pūgos metu. Šaltis buvo stiprus. Bet mama, nepaisant nieko, nesitraukė iš vietos, saugodama ir šildydama savo šuniukus savo kūno šiluma. Taip jie pragyveno apie 3 savaites, kol jų neaptiko vietiniai gyventojai.

Visą šeimyną atgabeno į gyvūnų prieglaudą. Ir tik čia darbuotojai išsiaiškino, kad naujai iškepta mama neturi pieno šuniukams.
Tačiau visą tą laiką Snoubel nė minutei nepaliko jų. Nepaisant to, kad pati negalėjo maitinti.

O prieglaudoje, kur buvo ir šilta, ir sotu, kalytei greitai atsirado pieno. Ir ji ėmė maitinti juo savo jauniklius.
Kai mažyliai paaugo, dalį jų žmonės pasiėmė į savo namus.

O ir likusieji šuniukai ilgai čia negyvens. Jau susidarė eilė norinčių pasiimti šuniukus sau.
O Snoubel pradėjo vadinti supermama. Ji nepaliko savo mažylių likimo valiai tokioje sunkioje padėtyje.
Komentaruose prieglaudos grupės naudotojai žavisi šios kalės elgesiu.

Jie rašo, kaip sunku buvo gimdyvei šildyti šuniukus ir tuo pačiu stengtis likti gyvai. „Neįtikėtina mama!“- rašo jie.
Kiti pažymi, kad istorija tikrai jaudinanti. Ir gerai, kad visą šeimyną rado vietiniai gyventojai.

You cannot copy content of this page