Kasdien į mėsos parduotuvę paprašyti mėsos gabalėlio ateina rudas katinas

Vieno miesto pakraštyje yra mėsos parduotuvėlė, į kurią ėmė vaikščioti rudas katinas. Rudis tylėdamas atsisėdo priešais vitriną su mėsa ir tiesiog žiūrėjo. Pardavėjai išvijo gyvūną iš parduotuvės. Po kelių valandų katinas vėl atėjo į parduotuvę ir taip pat tyliai atsisėdo prieš vitriną.

Pardavėjai pasigailėjo vargšelio, jie pavaišino rudį nuopjovomis. Katinas atsargiai paėmė mėsą į dantis ir kažkur nubėgo. Turbūt norėjo paėsti be pašalinių akių. Katinas ėmė ateiti į parduotuvę kasdien. Pardavėjai tapo labai įdomu sužinoti, kur išeina katinas.

Vieną dieną katinas atėjo kaip tik keičiantis pamainai, ir moteris galėjo eiti iš paskos gyvūnui, kad sužinotų, kur jis neša mėsą. Pasirodo, kad šis rudas katinas šeria…kitą rudą katiną, kuris guli po betono luitu su sulaužyta priekine letenėle.

Moteris buvo labai geraširdė – sužeistą katiną nunešė į kliniką, o paskui grįžo ir pasiėmė parduotuvės prašinėtoją namo.

Letenėlę pagydė ir moteris pasiėmė namo ir antrą kačiuką – ji negalėjo išskirti draugų. Gydytojas pasakė, kad, jo manymu, katinų nesieja giminystės ryšiai! Jie paprasčiausiai kartu bandė išgyventi gatvėje.

Moteris gyvena privačiame name kaime, ir katinams dabar labai gerai – iš vienos pusės laisvė, vaikščiok kiek nori, yra namai ir mylinti šeimininkė.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page