Katės šeimininkė nė neįtarė, kur vaikštinėja jos numylėtinė, kol toji neparnešė pikto raštelio…

Britanijos miesto Koventrio gyventoja Koula Klark pasidalijo savo stulbinančia istorija. Savo katei Tulai ji leido vaikštinėti, kur tik ji panorės, tačiau vienas raštelis ant jos mylimos augintinės kaklo pakeitė viską.

2020 m rugpjūčio 16 katė sugrįžo atrodydama ne visai įprastai. Tiksliau pasakius, Koula aptiko raštelį, pririštą prie Tulos antkaklio.
Ji susijaudino ir atskleidė popieriaus skiautę. Moteris pagalvojo, kad tame raštelyje nėra nieko gero.

O paskui Koula perskaitė štai ką:

„Ši katė išvis turi namus? Ji nuolat ateina į Toby Carvery (Toby Carvery – tai populiarus Britanijos restoranų tinklas).

Tą akimirką Koula suprato, kad jos augintinė gyvena dvigubą gyvenimą. Paprastai tai sutinkama tarp žmonių, o štai apie kates britė išgirdo pirmąkart. Tula reguliariai lankėsi restorane, kuris buvo netoli namų. Jei katė atsidurs gatvėje (visko gali būti), tai tikrai neprapuls.

Tulos šeimininkė iš pradžių ilgai juokėsi iš šios situacijos, o paskui patraukė į restoraną visko papasakoti. Moteris pranešė, kad katė turi namus ir skanius pietus. Restorano darbuotojai papasakojo, kad augintinė pastoviai lankydavosi restorane, kniaukdavo taip ilgai ir maldaujančiai, kad jos negalėdavo nepašerti. Be to, visa tai tęsėsi gana ilgai – nuo vasaros pradžios. Kai tik Anglijoje atšaukė karantiną, Tula ėmėsi savo „puolimų“.

Koula iškart pasidalijo šia istorija Facebooke. Pranešime ji patikino likusius Koventrio gyventojus, kad katė turi namus, kur ją myli ir šeria.

You cannot copy content of this page