Šuniuką, panašų į meškiuką, išmetė prieglaudoje, tačiau likimas jam buvo palankus

Internete ne vieną kartą pasitaikė atvejų, kai gyvūnai su neįprasta išvaizda, ypač katės ir šunys, darydavosi labai populiarūs.

Retai galima sutikti žmogų, kurio nežavėtų šie maži pūkuoti sutvėrimai. Deja, ne visi gyvūno nepaprastumą laiko jo privalumu. Vienas veisėjas buvo kitokios nuomonės apie tai.

Pastebėjęs, kad vienas iš Pomeranijos špicų veislės šuniukų gimė ne toks, kaip kiti, jis nusprendė atiduoti mažylį į prieglaudą. Vyras pamanė, kad šis per stambus ir pūkuotas, vadinasi, pardavimui netinka.

Tačiau veisėjas smarkiai klydo. Greitai šuniuką, stulbinančiai panašų į meškiuką, pastebėjo Keti Greison, Niujorko meno galerijos savininkė. Ji buvo susižavėjusi mažyliu ir nusprendė pasiimti jį sau. Naują pūkuotą draugą šeimininkė pavadino Bertramu.

Dabar šis žavus sutvėrimas puošia galeriją. Kai kurie lankytojai net ateina ne tiek pažiūrėti į paveikslus, kiek pasigrožėti nuostabiu šuneliu.

Reikia pasakyti, gerbėjų „meškiukas“ surenka ne tik galerijoje. Bertramas turi beveik 400 tūkstančių sekėjų Instagramo paskyroje, kurią jam sukūrė šeimininkė. Internete jo fotografijos surenka daugybę susižavėjusių komentarų, tūkstančiai žmonių kasdien grožisi stebuklingo šuns fotografijomis.

Neseniai Bertramui sukako 5 metai ir šeimininkė surengė jam tikrą šventę. Varduvininko fotografijos taip pat pasirodė socialiniame tinkle.

Štai taip buvęs „bjaurusis ančiukas“, kurio atsisakė šeimininkas, tapo tikra interneto žvaigžde su ištikima ir mylinčia auditorija.

You cannot copy content of this page