Paauglio laiškas tėvams: „Yra blogesnių dalykų, nei blogi pažymiai“…

Buvo paskutinė mokslo diena. Tėvas, praeidamas pro sūnaus kambarį, pamatė, kad viskas sutvarkyta ir net lova paklota.

Atrodė, sūnus susirinko savo daiktus ir išvažiavo.

Tėvo įtarimai sustiprėjo, kai jis pastebėjo laišką ant tuščio stalo. Ant jo sūnaus ranka buvo išvedžiota „Tėčiui“.

Drebančiomis rankomis vyriškis atplėšė voką ir perskaitė:

Brangus tėve,
Priverstas pranešti raštiškai, kad man teko išeiti iš namų kartu su savo nauja mergina, kadangi aš žinojau, kad jūs su mama sukelsite skandalą. Aš ją labai myliu. Bet aš žinojau, kad jūs nepritarsite mūsų santykiams dėl jos pirsingo, tatuiruočių, baikeriškos aprangos ir to, kad ji daug vyresnė už mane. Bet esmė ne tik jausmuose. Ji nėščia.

Jos vardas Sara. Ji įsitikinusi, kad mes būsime laimingi kartu. Juk ji turi treilerį miške ir visą kalną malkų, kurio užteks visai žiemai. Mes svajojame turėti daug vaikų. Sara atvėrė man akis į tą faktą, kad marichuana iš esmės ne tokia jau ir žalinga.

Mes planuojame ją auginti sau ir pardavinėti kitiems, kad mums užtektų pinigų kokainui – jis irgi nekenksmingas saikingomis dozėmis. O tuo metu mes melsimės, kad būtų rasti vaistai nuo AIDS, kadangi reikia išgydyti Sarą – ji to nusipelno!

Nesijaudink, tėti, man jau 15 ir aš sugebėsiu savimi pasirūpinti. Kada nors mes ateisime į svečius, kad supažindintume jus su anūkais.
Su meile, tavo sūnus Džošua.

P.S. Tėti, aš visa tai išgalvojau. Aš pas Džeisoną. Tiesiog norėjau tau priminti, kad yra ir blogesnių dalykų nei blogi pažymiai mokyklos suvestinėje (ji ant virtuvės stalo). Paskambink, kai bus galima grįžti! Myliu jus!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page